Ignalinoje žiemos ralio varžybas vainikuos bagių rungtis

Ignalina džiaugiasi snieguota žiema ir puikiu slidinėjimo sezonu. Jau greitai čia bus galima pasigėrėti nuostabiais baltais peizažais, stebint žiemos ralio įspūdingus vaizdus. Sausio 29 dieną (šeštadienį) Ignalinoje smagiai užriaumos žiemos ralis ,,Winter Rally CUP Ignalina 2022“.

Ignalinos rajono savivaldybės vadovai ir miesto seniūnas susitiko su ralio organizatoriais, aptarė pasirengimo, saugumo ir kitus klausimus. Kaip sakė ralio programą pristatę šio sporto entuziastai Aurimas Eidžiūnas ir Tadas Balaišis, varžybose laukiama daugiau nei 40 ekipažų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos. Tikimasi ir įdomių naujienų. Viena jų – bagių rungtis. Tai smarkiai populiarėjanti technika, kuria Dakaro varžybose varžėsi aukščiausią vietą iš Lietuvių užėmęs Rokas Baciuška.
Pirmojo automobilio startas Ignalinos miesto Laisvės aikštėje – sausio 29 d. 13 val. Automobiliai aikštėje rikiuosis nuo 12 val. Trasa vingiuos vaizdingomis Ignalinos, Kazitiškio, Ceikinių seniūnijų apylinkėmis (maždaug 1,5 km ruožas pasieks ir Vidiškių seniūniją). Paskutiniai važiavimai vyks vakare, todėl žiūrovai bus kviečiami stebėti dalyvius naktiniuose greičio ruožuose. Šventiniai apdovanojimai Laisvės aikštėje planuojami 20-21 val.
Organizatoriai džiaugiasi tinkamu oru, tikisi, kad jis nesuges ir žada puikių reginių. Trasų ir kita žiūrovams aktuali informacija jau netrukus bus skelbiama ralio organizatorių Facebook paskyroje ,,Rally Ignalina“ bei didžiuosiuose naujienų portaluose.

Ignalinos rajono savivaldybės inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas