Aliuose Utenos komanda išplėšė pergalę

Paskutinį liepos savaitgalį Alių trasoje vyko 2022 metų „Betsafe“ Lietuvos motokroso čempionato III etapas. Jame dalyvavo keletas komandų ir beveik 180 motociklininkų. Šių varžybų pagrindinis organizatorius – „Utena Racing School“ klubas, kuriam vadovauja uteniškis Nerijus Šeduikis. Šį kartą varžybose Utenos kubui „Utena Racing School“ nusišypsojo laimė ir jis tapo nugalėtoju. Antri liko panevėžiečiai, treti – motokroso klubas „Žemaitija“.

Sekmadienį, pagrindinę varžybų dieną, varžėsi vaikai iki 12-os metų su 65 kub. cm klasės motociklais bei pagrindinės profesionalių ir stipriausių motociklininkų klasės atstovai su galingiausiais motociklais. Įdomu, kad į čempionatą Aliuose atvykusi motokroso žvaigždė daugkartinis Lietuvos čempionas Arminas Jasikonis šiame etape atstovavo Utenos komandai.

„Utena Racing School“ komanda po dviejų etapų buvo užėmusi antrą vietą. Nors ir tapo nugalėtoju Aliuose visas komandas aplenkęs 14 taškų, čempionate Utenos klubas kol kas antras. „Tikimės laimėti ir toliau bei kovoti dėl čempionų vardo likusiuose dviejuose varžybų etapuose Šiauliuose ir Pakruojyje. Juk ne be reikalo komandą pasistiprinome A. Jasikoniu, kuris lenktynėse Utenoje finišavo pirmas ir atvežė 100 taškų“, – sužinojęs komandinius rezultatus džiaugėsi N. Šeduikis.

Nors antrą varžybų dieną ir lijo lietus, o A. Jasikonis, startavęs paskutiniame važiavime, kurį laiką buvo antras, po kelių ratų aplenkęs persekiotoją, jis finišavo pirmas. „Utenos dienai“ sportininkas sakė, kad buvo labai gera ir sudėtinga profesionali trasa, jam tai – puikus pasivažinėjimas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.