Utenos socialdemokratai: žinios apie mūsų pakasynas per ankstyvos, ir kaip L. Bražionis tapo V. Kudirkos lyriniu herojumi

Norime nuraminti visus kairiųjų pažiūrų rajono žmones. Mes nesiruošiame išsivaikščioti. Žinios apie mūsų pakasynas per ankstyvos. Atvirkščiai – skyrius atsinaujina ir rengiasi ataskaitinei-rinkiminei konferencijai, darbui opozicijoje ir artėjantiems rinkimams į Seimą.

Atsinaujinimas neįmanomas be apsivalymo. Be apsivalymo nuo žmonių, kurie pastaraisiais metais mūsų skyrių pavertė savo asmeninių politinių ambicijų įkaitu. Perfrazuojant liaudies išmintį būtų galima pasakyti taip: tokie, atsiprašant, „socialdemokratai“ iš ratų – ratams lengviau.

Aišku, žinia, kad L. Bražionis, laikinai ėjęs skyriaus pirmininko pareigas, po savivaldos rinkimų paliko mūsų partiją, daug kam gali pasirodyti netikėta. Tik ne mums: mes seniai žinojome, kad jis su mumis tik todėl, kad turėtų darbą.

Taigi, kokiais skambiais žodžiais ir argumentais viešojoje erdvėje L. Bražionis bedangstytų savo išdavystę, tikrieji jo tokio poelgio motyvai yra labai paprasti ir aiškūs. Prisiminkime Vincą Kudirką: „Kol da idealais, brol, besigėrėsi, / Siek prie idealo, tik doro ir aukšto, / O skubink! Paskui tu… jų išsižadėsi / Dėl trupinio aukso, gardaus valgio šaukšto.“

Štai kodėl pasikeitus rajono valdžiai L. Bražionis išdavė partijos bičiulius, nugvelbė iš jų savivaldybės tarybos nario mandatą ir pamynė savo garbę, orumą, sąžinę. Viskas „dėl trupinio aukso, gardaus valgio šaukšto“.

Tokiame kontekste keistai skamba eksbičiulio mintys, kad taip jis pradeda naują savo gyvenimo etapą. Kukliai pastebėsime – ne etapą, o etapus, nes, kai iš seniausios Lietuvos partijos nario ir gerbtino kultūros žmogaus tampi pigia politine preke, gyvenimą iš naujo gali tekti pradėti po kiekvienų savivaldos rinkimų.

LSDP Utenos rajono skyriaus taryba

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas