„Angelų pievos“ šeima tradiciškai sės prie bendro Kūčių stalo

Artėja gražiausia žiemos šventė – Kalėdos. Sakoma, kad tai sielos ir šeimos šventė, kai susiburia artimieji, dalijasi dėmesiu, dovanomis, džiaugiasi bendryste. Kokiais džiaugsmais ir rūpesčiais gyvena, kokiomis nuotaikomis laukia Kalėdų, kaip švenčia šventes VšĮ krizių centro „Angelų pieva“, esančio Ruklių kaime (Daugailių sen.), gyventojai, pasidomėjome apsilankę svečiuose.

Gyventojai – įvairių likimų žmonės

Krizių centras „Angelų pieva“ (toliau – Centras) – tai Daugailių Šv. Antano Paduviečio parapijos klebono kunigo Sauliaus Kalvaičio įkurta įstaiga, kurioje prieglobstį randa ne tik senoliai, bet ir jaunesni vieniši, palikti ar gyvenimo vėtrų blaškomi žmonės. Iš viso čia užuovėją radę 44 gyventojai.

Centro padalinyje, esančiame Ruklių kaime, gyvena įvairių likimų žmonės. Vieni turi artimųjų ir yra jų dažnai lankomi, kiti čia leidžia dienas ilgėdamiesi vaikų, anūkų dėmesio, dar kiti čia pakliūva apleisti, alkani ir fiziškai išsekę.

Gamtos apsuptyje šalia Alaušo ežero veikia „Angelų pievos“ nakvynės namai, o dviejuose socialinės globos namų korpusuose gyvena senoliai. Nakvynės namų gyventojai prižiūri ūkį, mat čia laikomas nemenkas avių, ožkų pulkas.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena“.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas