Prisijunkite prie psichologės vedamų meditacijų!

Spalio mėnesį, kviečiame prisijungti prie 8 savaičių trukmės grupinių meditacijų programos. Aštuonis pirmadienius kviečiame Jus jungtis prie meditacijų grupės, kurioje 20 min., kartu su Gintare Dailyde – medicinos psichologe, sertifikuota mindfulness mokytoja, kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) praktike, dėmesingu įsisąmoninimu ir atjauta grįsto gyvenimo (MBCL) sertifikuotos programos dalyve, koncentruosimės į savo kūną, didinsime dėmesingumą bei ramybės jausmą.

Spalio 10 d. 12:00 val. – pirmasis susitikimas.

Registruokitės ir daugiau informacijos ieškokite Mindletic programėlėje: įsitikinkite, jog nustatymuose pasirinkta konsultacijų kalba yra LT ir spauskite pranešimą apie meditacijų grupę pirmame programėlės puslapyje.

Jei dar neturite Mindletic programėlės ir norite prisijungti prie psichologės vedamų meditacijų, sekite šiuos žingsnius:

1.Atsidarykite šią nuorodą: 

https://be.mindletic.com/i/d/UtenosBalansas_Mindletic21?lang=lt Nuskaitykite QR kodą telefonu, kad priimtumėte pakvietimą. Būsite nukreipti į Mindletic programėlės atsisiuntimą ir pirminį ekraną.

2. Spauskite “Pradėti”, susipažinkite su pagrindinėmis Mindletic programėlės vertėmis ir susikurkite savo paskyrą.

3. Mindletic programėle galite naudotis saugiai ir anonimiškai. Niekas nematys kokias emocijas žymite ar su kuo ir kada turėjote konsultacijas. Stiprinkite emocinę sveikatą drąsiai ir saugiai! Daugiau apie Mindletic programėlės anonimiškumo užtikrinimo taisykles galite rasti programėlės privatumo taisyklėse (būsite nukreipti registracijos metu).

4. Utenos rajono gyventojai gali reguliariai stiprinti savo emocinę sveikatą bei didinti savo emocinį intelektą Mindletic programėlės pagalba nemokamai. Kiekvienas turite galimybę naudotis nemokamomis konsultacijomis su sertifikuotu psichologu, kuris padės kelionėje emocinio balanso link.

Jei turite papildomų klausimų ar techninių nesklandumų, Mindletic komanda pasiruošusi jums pagelbėti – info@mindletic.com

Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas