Dėkingumo iššūkis!

Tyrimai rodo, kad dėkingumas yra reikšmingai susijęs su laimės patyrimu, o dėkingumo praktikavimo nauda apima:

• streso sumažėjimą;

• malonių emocijų, savikontrolės, savivertės ir empatijos padidėjimą;

• geresnę miego kokybę; depresinių minčių ir intensyvaus mąstymo apie skausmingas patirtis sumažėjimą.

Spalio 10 d.- Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ta proga kviečiame dalyvauti Dėkingumo iššūkyje. Nuo spalio 10 d. iki spalio 16 d., kasdien Mindletic programėlės skelbimų skiltyje išvysite dėkingumo pratimą. Šie pratimai ne tik suteikia daugiau malonių emocijų, bet ir gali būti puikus būdas apmąstyti pozityvius savo gyvenimo aspektus vakaro refleksijos metu. Prisijunkite! 

Jei dar neturite Mindletic programėlės ir norite prisijungti prie dėkingumo iššūkio, sekite šiuos žingsnius:

1. Atsidarykite šią nuorodą: https://be.mindletic.com/t/GjAipB Nuskaitykite QR kodą telefonu, kad priimtumėte pakvietimą. Būsite nukreipti į Mindletic programėlės atsisiuntimą ir pirminį ekraną.

2. Spauskite “Pradėti”, susipažinkite su pagrindinėmis Mindletic programėlės vertėmis ir susikurkite savo paskyrą.

3. Mindletic programėle galite naudotis saugiai ir anonimiškai. Niekas nematys kokias emocijas žymite ar su kuo ir kada turėjote konsultacijas. Stiprinkite emocinę sveikatą drąsiai ir saugiai! Daugiau apie Mindletic programėlės anonimiškumo užtikrinimo taisykles galite rasti programėlės privatumo taisyklėse (būsite nukreipti registracijos metu).

4. Utenos rajono gyventojai gali reguliariai stiprinti savo emocinę sveikatą bei didinti savo emocinį intelektą Mindletic programėlės pagalba nemokamai. Kiekvienas turite galimybę naudotis nemokamomis konsultacijomis su sertifikuotu psichologu, kuris padės kelionėje emocinio balanso link.

Jei turite papildomų klausimų ar techninių nesklandumų, Mindletic komanda pasiruošusi jums pagelbėti – info@mindletic.com

Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas