Hialurono ir kolageno maisto papildai padės kontroliuoti odos senėjimo procesą

Siekiant išsaugoti lygią ir skaisčią odą vyresnio amžiaus moterys pasitelkia ne tik „anti-age“ efektą turinčias kosmetikos priemones, bet ir išbando visą eilę grožio procedūrų – nuo odos palepinimo iki injekcijų ar chirurginių korekcijų. Iš plačios grožio paslaugų pasiūlos nesunku išsirinkti odos poreikius ir lūkesčius atitinkančių procedūrų, tačiau derėtų nepamiršti ir maisto papildų reikšmės. Kontroliuoti odos senėjimo procesą bus lengviau organizmą aprūpinus odos regeneracijai itin svarbiomis medžiagomis – hialuronu bei kolagenu.

Kolageno baltymas užtikrina audinių elastingumą

Kolageno baltymo yra beveik visuose žmogaus organizmo audiniuose, tačiau gausiausia jo odoje bei sklandų judėjimą užtikrinančiuose kauluose, kremzlėse, sausgyslėse ir raiščiuose. Kolageno trūkumas sąlygoja odos suglebimą ir elastingumo praradimą, o taip pat pastebimai suprastėja ir plaukų bei nagų būklė. Šis procesas prasideda dar nesulaukus brandaus amžiaus – nuo 25 metų jau pradedamas pastebėti natūralios kolageno sintezės mažėjimas. Bis dėlto, kompensuoti laipsniškai mažėjančią kolageno gamybą galima pasitelkiant maisto papildus.
Renkantis konkrečiu atveju tinkamiausius kolageno maisto papildus derėtų įvertinti odos poreikius, mitybą bei gyvenimo būdą. Šiuo metu žinomi net 28 kolageno tipai – norint įsigilinti į visų tipų skirtumus bei veikimo subtilybes užtruktų daug laiko bei prireiktų specifinių žinių. Būtent todėl verta atkreipti dėmesį į tai, kokiam tikslui skirti konkretūs kolageno papildai – odos puoselėjimui, besilaukiančioms moterims, aktyviai sportuojantiems ar sąnarių funkcijai gerinti. Kiekvieno preparato efektyvumą lemia ištobulinta formulė, kurioje apjungiami kolageno peptidai, aminorūgštys, vitaminai ir mineralai.
Kolageno maisto papildų pasirinkimas yra ganėtinai platus, tad verta skirti dėmesio ir iš plačios pasiūlos išsirinkti individualius poreikius geriausiai atitinkantį produktą. Galima rinktis 100% gryną kolageną arba vartoti odos ir plaukų puoselėjimui skirtus papildus, kurių sudėtyje yra ne tik kolageno, bet C ar D vitaminų bei kitų odai svarbių reikalingų mikroelementų.

Hialurono rūgštis vadinama jaunystės eleksyru

Hialurono rūgštis yra itin plačiai naudojama kremuose, įvairiose kosmetikos priemonėse, o taip pat intervencinėse odą puoselėjančiose procedūrose. Dėl savo reikšmės pritraukiant ir išlaikant vandenį audiniuose ši medžiaga yra dar vienas svarbus „jaunystės eleksyras“. Hialuronas taip pat yra svarbus užtikrinant elastino ir kolageno baltymų sintezę. Itin didelis hialurono rūgšties kiekis yra kūdikio odelėje, tačiau su amžiumi jo palaipsniui mažėja.
Papildai su hialurono rūgštimi yra dar vienas efektyvus būdas sulėtinti odos senėjimo procesą, nes pasiekia gilesnius odos sluoksnius be intervencijų. Hialuronas ir kolagenas – užtikrintas veikliųjų medžiagų duetas, kuris padeda išsaugoti odos jaunatviškumą. Šių medžiagų turintys maisto papildai gerina odos būklę ir stimuliuoja jos natūralius regeneracijos procesus. Ieškant aukštos kokybės hialurono papildų verta žinoti, kad organizmas gerai pasisavina optimalios molekulinės masės hialuroną (800-1500 kDa).

Maisto papildai neatstoja subalansuotos mitybos

LIVIN parduotuvėje dėmesingai atrinkti patikimų gamintojų maisto papildai su kolagenu ir/ar hialurono rūgštimi. Pažangios preparatų formulės bei išskirtinis dėmesys sudedamųjų dalių kokybei leidžia lengviau pasiekti norimo rezultato. Renkantis maisto papildus, skirtus odos bei plaukų puoselėjimui, verta prisiminti, kad jie yra tik vienas iš elementų, kurie gali padėti pagerinti odos būklę. Siekiant išsaugoti odos jaunatviškumą, o taip pat bendrą gerą savijautą svarbu deramą dėmesį skirti subalansuotai mitybai, pakankamai judėti ir nepamiršti išgerti pakankamą vandens kiekį.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas