„Utena“ laimėjo lyderių mūšį

Toliau pergalių seriją Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) tęsia „Utenos” klubas, kuris namuose 91:80 (25:22, 22:13, 25:20, 19:25) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos” krepšininkes.
Viešnios iš Marijampolės sėkmingiau pradėjo susitikimą – po pusantros minutės jos pirmavo 8:3. „Utenai” varžoves reikėjo vytis iki pat 7-osios mačo minutės, dvi sėkmingos atakos leido pirmą kartą išsiveržti į priekį – 17:16. Per likusį laiką šeimininkėms pavyko dar šiek tiek padidinti persvarą, kuri po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė 3 taškus – 25:22.

Antrajame ketvirtyje sužaidus pusantros minutės „Utena” pasistūmėjo į priekį – 31:23. Įpusėjus kėliniui Alfredo Vainausko auklėtinės pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (38:27), kurį išlaikė ir įpusėjus rungtynėms – 47:35.
Po didžiosios pertraukos „Sūduva” startavo itin galingai – spurtas 14:4 leido sumažinti atsilikimą iki vieno taiklaus metimo – 49:51. „Utena” ekipa nesutriko ir turėjo savo atsaką, kuris leido vėl susigrąžinti dviženklį pranašumą – 61:51. Dar vieną skaudų smūgį varžovėms uteniškės sudavė baigiantis kėliniui, kuomet pelnė dar 7 taškus iš eilės ir prieš lemiamą mačo atkarpą turėjo svarią persvarą – 72:55.
Ketvirtajame kėlinyje „Utena” toliau dominavo. Kristina Alminaitė siuntė vieną taiklų metimą po kito – 80:60.
Įnirtinga kova tęsėsi ir paskutinėmis minutėmis, tad lyderiaujanti „Utena” nenusileido „Sūduvai” ir iškovojo keturioliktąją pergalę iš eilės – 91:80.