„Teleloto“ milijonieriui gaila tik vieno: kad laimėjimas neaplankė prieš dešimtmetį

Kuklus ir paprastas žmogus – taip pats save apibūdina visą gyvenimą vairuotoju dirbęs garbaus amžiaus uteniškis. Vis dėlto šios Kalėdos jam nebus eilinės – dar iki švenčių jo banko sąskaitą papildys vienas milijonas litų.

Nuo momento, kai „Teleloto” studijoje paaiškėjo, jog vienas žaidėjas laimėjo 113-ąjį milijoną, sekė beveik trijų savaičių tyla. Galiausiai penktadienio rytą, lydimas dviejų sūnų, laimėtojas atvyko į centrinę loterijos būstinę, kad pareikštų savo teises į laimėjimą. Vyras prisipažino apie laimėjimą žinojęs jau seniai, tik atsiimti delsė. Apsiprasti su mintimi, kad tapai milijonieriumi – nėra lengva.

Lemtingo sekmadienio vakarą vyras, kaip jam įprasta, stebėjo laidą per televizorių. Jis gerai prisiminė akimirką, kai riedant paskutiniam kamuoliukui vieno skaičiaus trūko trylikai žmonių. Po to sekė fanfaros ir sveikinimai – kažkuris vienas jų laimėjo. Tada žaidėjas ramiai išjungė televizorių, nunešė bilietus į kitą kambarį ir nuėjo miegoti. „Mačiau, kad užbraukiau daug skaičių, bet ne visada spėju sekti visus, tik vėliau sužinojau, kad tas laimingasis ir buvau aš!”, – vis dar negali atsistebėti laimėtojas.

Patikrinęs bilietą terminale, jis sužinojo, jog laimėjo prizą. Kad tapo milijonieriumi, išgirdo paskambinęs į loteriją.

Šią žinią vyras pirmiausia pranešė žmonai, kuriai prireikė net valerijono lašų. Sūnums vyras pirmiausia paskambino ir pakvietė atvykti ir pasikalbėti „apie rimtus reikalus”. Sūnūs ne iš karto patikėjo – gal tėvas apsiriko tikrindamas skaičius? „Žaidžiu „Teleloto” nuo pat pradžių, bet iki šiol didžiausias laimėjimas buvo 21 Lt”, – prisiminė jis.

Likimas uteniškio nelepino ne tik laimėjimais. Vaikystę praleidęs sudėtingu istorijos laikotarpiu – pokario metais, po to vyras didžiąją gyvenimo dalį dirbo vairuotoju. Kartu su pedagoge žmona uteniškiai užaugino du sūnus, kurie jau sukūrė savo šeimas.

Apie save laimėtojas kukliai atsiliepia kaip apie paprastų paprasčiausią žmogų, tad ir didelių planų milijonui nėra paruošęs. Vyras pagalvoja, kad prieš dešimtmetį, ko gero, būtų statęs namą ar pradėjęs verslą, gal net ir audringai išlaidavęs, tačiau dabar prioritetai kitokie.

Uteniškis ketina pirmiausia skirti pinigų savo ir žmonos sveikatai, galbūt pailsėti Druskininkuose. Tada imsis sodybos remonto ir aprūpins sūnus bei anūkus, kuriems praverstų pinigai mokslams. Jis ir toliau ketina pirkti loterijos bilietus, bet ne todėl, kad tikėtųsi laimėti dar kartą. „Aišku, kad pirksiu, o kaip dar kiti laimės?”, – šypsojosi milijonierius.

Tai jau ketvirtas Utenoje laimėtas Aukso puodas. Šiame mieste taip pat laimėti 54 didieji prizai ir 80 automobilių.

„Perlo” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas