Išskirtinis„Mango“ 20-mečio koncertas atkeliauja į Uteną

Grupė „Mango“, pernai spalio 20 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje surengusi jubiliejinį dvidešimtmečio koncertą, nori pradžiuginti savo gerbėjus ir kituose miestuose. Netrukus „Mango“ surengs jubiliejinį koncertą Utenoje ir padovanos gerbėjams kruopščiai paruoštą du kūrybinius dešimtmečius apimančią programą.

Merginos po įspūdingo koncerto Klaipėdoje sulaukė gausybės gerbėjų laiškų su prašymu koncertus surengti ne tik uostamiestyje, bet ir kituose miestuose. Grupė į gerbėjų norus atsižvelgė, tad kartu prisiminti dvidešimtmetį galės ir tie, kurie į jubiliejinį koncertą Klaipėdoje atvykti negalėjo. Balandžio 3 dieną 17 val. grupė „Mango” savo išskirtinį pasirodymą surengs Utenos kultūros centre.
Grupė, kaip ir pirmajame jubiliejiniame koncerte, žada iš tiesų įspūdingą pasirodymą. Koncerte skambės populiariausios visų laikų grupės „Mango” dainos.
„Norime pakartoti tą nuostabų šou, kad visi gerbėjai galėtų tai pamatyti. Surengsime išskirtinį teatralizuotą pasirodymą su įspūdingomis vaizdo projekcijomis”, – sakė grupės senbuvė Rima.
Be to, Rima džiaugėsi, jog dar kartą vėl prie grupės trumpam ypatingam turui prisijungia Viktorija.
„Aš trumpam buvau pakeitusi Rimą ir dabar nežinau, kada toks sugrįžimas gali pasikartoti. Tad dalyvavimas šiuose jubiliejiniuose koncertuose visoje Lietuvoje bus puiki proga dar kartą susitikti su žmonėmis ir atiduoti visą širdį”, – sakė Viktorija.
Taigi vienoje scenoje kartu ir vėl pasirodys Rima Petrauskytė-Paulauskienė, Viktorija Perminaitė-Emanuel, Gabija Sruogiūtė bei Justina Dovydėnė.

Organizatorių inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas