Du įvykiai mieste – vienu metu

Liepos 1-os rytą, apie 9 valandą, Utenoje įvyko du įvykiai. Laimei, sužalotų žmonių išvengta – nukentėjo tik automobiliai.

Pirmiausia miestelėnų ausis pasiekė ugniagesių gelbėtojų automobilių sirenos – pareigūnai skubėjo gesinti Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros kieme (Maironio gatvėje) užsidegusio lengvojo automobilio „Opel Insignia“. Automobilis nesudegė, tačiau variklio skyriuje išdegė kai kurios detalės. Manoma, jog taip nutiko dėl elektros instaliacijos gedimo.

Kitas įvykis beveik tuo pat metu įvyko Kupiškio ir J. Basanavičiaus gatvių sankirtoje – į vilkiko „Scania“ vidurį įvažiavo 67-erių Utenos svečio, atvykusio iš Kupiškio, vairuojamas lengvasis automobilis „Ford“. Policijos pareigūnai kuriam laikui užtvėrė J. Basanavičiaus gatvę (link Kauno). Automobiliai buvo nukreipti į priešpriešinę eismo juostą.

Abu vairuotojai „Utenos dienai“ tvirtino, jog sankryžą kirto degant žaliam šviesoforo signalui – nė vienas nepripažino savo kaltės, todėl buvo iškviesti policijos pareigūnai. Jiems ir teks spręsti, kas – kaltas.

Praeiviai „Utenos dienai“ sakė, jog nesupranta, kaip lengvojo automobilio vairuotojas galėjo nepastebėti važiuojančio vilkiko su puspriekabe, nors jis ir būtų sankryžą kirtęs degant raudonam šviesoforo signalui.

„Utenos dienos“ inf.

Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas