„Iki“ visus prekybos tinklo darbuotojus apdraudė papildomu sveikatos draudimu

Nuo liepos 1 d. visiems „Iki“ darbuotojams, kurių šiuo metu prekybos tinkle yra beveik 5 900, suteikiamas papildomas sveikatos draudimas. Pasak Editos Jakučionytės-Lukšės, prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ Personalo departamento direktorės, tai dar vienas nuoseklus bendrovės žingsnis kuriant didesnę darbuotojų gerovę prekybos tinkle.

„Skiriame daug dėmesio gerai darbuotojų savijautai ir sveikatai. Be to, pastarasis pandemijos laikotarpis, kai mažmeninės prekybos darbuotojai stojo į priešakines linijas, jiems buvo intensyvus ir darbingas, tad norėdami padėti jiems jaustis saugiai ir užtikrintai, apdraudėme papildomu sveikatos draudimu. Tai suteiks galimybę kokybiškai rūpintis savo sveikata ir gauti kvalifikuotą
„Iki“ visus prekybos tinklo darbuotojus apdraudė papildomu sveikatos draudimu
Nuo liepos 1 d. visiems „Iki“ darbuotojams, kurių šiuo metu prekybos tinkle yra beveik 5 900, suteikiamas papildomas sveikatos draudimas. Pasak Editos Jakučionytės-Lukšės, prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ Personalo departamento direktorės, tai dar vienas nuoseklus bendrovės žingsnis kuriant didesnę darbuotojų gerovę prekybos tinkle. konsultaciją ar gydymą“, – sakė E. Jakučionytė-Lukšė.
Darbdavio iniciatyva ir lėšomis apdraustų darbuotojų, kurių bandomasis laikotarpis yra pasibaigęs, draudimas galios vienus metus. Jiems bus įteiktos elektroninės sveikatos draudimo kortelės. Draudimas galioja ambulatoriniam ir stacionariniam gydymui – šeimos gydytojų ir specialistų konsultacijoms, diagnostiniams tyrimams, tokiems kaip kraujo, radiologiniai, magnetinio rezonanso, endoskopijos ir pan. tyrimai.
Stacionarinio gydymo atveju bus apmokamos tos išlaidos, kurios nėra kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų: mokama palata, diagnostikos ir gydymo paslaugos, medicinos prietaisai, priemonės, vienkartiniai instrumentai ir vaistai, įsigyjami hospitalizacijos laikotarpiu.
Sveikatos draudimas taikomas ir kritinių ligų, įskaitant COVID-19, atveju. Papildomai suteikiama kompensacija odontologo paslaugoms, profilaktiniam patikrinimui, vaistams ir medicinos prekėms. Šis draudimas prekybos tinklo darbuotojams leidžia kreiptis tiek į valstybinę, tiek į privačią gydymo įstaigą visoje Lietuvoje.
„Be sveikų ir gerai nusiteikusių darbuotojų negalėtume užtikrinti mūsų veiklos tęstinumo, todėl siūlome jiems ir kitų papildomų naudų, kurios padeda jaustis kaip įmanoma labiau užtikrintiems. Reguliariai taikome darbuotojų testavimą, suteikiame galimybę gauti psichologo konsultaciją, išsitirti sveikatą bei skatiname skiepytis“, – sakė E. Jakučionytė-Lukšė.
IKI inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas