Trys naudingi patarimai planuojantiems medaus mėnesį

Praėjus vestuvių šventei, dažniausiai jaunavedžiai iškeliauja „kopinėti medų“. Nesvarbu, kur planuojate praleisti medaus mėnesį, svarbiausia tinkamai pasiruošti kelionei. Žemiau pateikiami 3 naudingi patarimai, kurie leis sklandžiai susiplanuoti povestuvinę kelionę ir išvengti nepageidaujamo streso.

1. Išsirinkite patinkančią kelionių kryptį

Vestuvių ir medaus mėnesio planavimas gali varginti, tačiau, norint atsipalaiduoti po šventės, būtina skirti laiko planavimui. Pirmiausia, nuspręskite, į kurią šalį, vietovę norite nuvykti. Nuo to priklausys, kokiu metų sezonu geriausia ieškoti bilietų ir apgyvendinimo įstaigos. Tuomet, pagalvokite apie veiklas, keliavimo pobūdį. Planuodami povestuvinę kelionę, atsižvelkite ir į asmeninius poreikius, lūkesčius.

2. Iš anksto pradėkite pakuoti lagaminą

Žinodami kelionės kryptį, trukmę ir orus, pradėkite pakuoti lagaminą. Iš anksto susidėję daiktus, išvengsite streso ir paskutinės minutės skubėjimo. Įsitikinkite, kad medaus mėnesio lagamine būtų:

  • romantiški aksesuarai;
  • tinkami drabužiai;
  • pirmosios pagalbos vaistinėlė.

Romantiškais aksesuarais sukursite romantišką atmosferą, atsipalaiduosite ir sustiprinsite tarpusavio ryšį. Pavyzdžiui, seksualūs naktinukai merginoms suteiks pasitikėjimo, o masažiniai aliejai ar žvakės leis atsipalaiduoti. Tokiu būdu nebus sunku suteikti šiai kelionei daugiau „prieskonių“. Žinoma, svarbu pasiruošti ir nesklandumams. Atsižvelgdami į tai, įsidėkite vaistus virškinimui, skausmo malšinimui, tepalus nuo uždegimo ir vaistus alergijoms malšinti.

3. Pasirūpinkite namų priežiūra

Tam, kad galėtumėte negalvoti apie namų ruošos darbus, pasirūpinkite namų priežiūra kuo anksčiau. Suraskite žmogų, kuris galėtų pasirūpinti augintiniais ar augalais, o gal net kiemo priežiūra. Tai gali būti tiek šeimos narys, tiek kaimynas, svarbiausia, kad juo pasitikėtumėte.

Akivaizdu, kad iš anksto susiplanavę medaus mėnesį išvengsite streso, nerimo. Su mylimuoju išsirinkite kelionės kryptį, susidėkite būtiniausius drabužius, vaistus ir, žinoma, nepamirškite romantiškų aksesuarų. Pasiruošimui skirkite pakankamai laiko, geriausia, jeigu viską sektumėte ir susižymėtumėte telefone ar užrašų knygutėje.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas