Trys šiuolaikinio miegamojo tendencijos

Miegamasis – tai atsipalaidavimo ir ramybės oazė. Čia mes ilsimės, atgauname jėgas ir ruošiamės naujai dienai. Norint sukurti šiuolaikinę ramybės oazę, patariama atsižvelgti į vyraujančias interjero tendencijas. Šiame straipsnyje dalinamės 3 populiariausiomis tendencijomis, kuriomis vadovaudamiesi, sukursite stilingą miegamąjį.

1. Kokybiškos medžiagos

Šiuolaikinės interjero tendencijos skatina atsigręžti į gamtą ir rinktis kuo kokybiškesnes, natūralesnes medžiagas. Pavyzdžiui, atliekant apdailos darbus, patariama grindis kloti parketlentėmis. Uosio ar ąžuolo parketas pasižymi puikiomis funkcinėmis ir estetinėmis savybėmis. Reguliariai prižiūrima danga yra tvirta, ilgaamžė. Be to, parketą galima šlifuoti net kelis kartus, taip šį atnaujinant.

Namų dekoracijoms taip pat patariama rinktis natūralias medžiagas. Lininės užuolaidos, molinės rankų darbo dekoracijos ir pinti krepšiai čia puikiai tinka. Svarbu paminėti, kad vengtumėte per didelio kiekio daiktų miegamajame. Stenkitės išlaikyti minimalizmą ir daiktus sandėliuoti uždaruose korpusiniuose balduose.

2. Išraiškingi baldai

Ieškodami šiuolaikinių baldų miegamojo zonai, rinkitės žemus, išraiškingų apmušalų baldus. Šiais metais dar daugiau dėmesio sulaukia akį traukiantys lovos atlošai. Tiek minkštas veliūras, tiek linas šiandien gali būti tikra elegancijos išraiška. Taip pat ieškokite apvalių formų gaminių. „Švelnios“ formos sukurs jaukią atmosferą.

3. Spalvų žaismas

Baltus, pilkus ir juodus atspalvius vis labiau „išstumia“ sodrios spalvos. Svarbiausia pasirinkti labiausiai patinkančias, teigiamas emocijas keliančias spalvas. Šiandien populiariausios spalvos yra šios:

  • prislopinta raudona;
  • tamsiai žalia;
  • sodri mėlyna;
  • natūrali ruda.

Galima rinktis ryškias spalvas arba prislopintus minėtų spalvų atspalvius ir šiuos derinti tarpusavyje. Pavyzdžiui, tiek prislopinta raudona, tiek žalia puikiai dera su natūraliais rudais atspalviais. Norėdami surasti mėgstamiausią spalvų derinį, nebijokite eksperimentuoti.

Taigi, atsižvelgę į minėtas tendencijas, sukursite jaukų, šiuolaikinį miegamąjį. Natūralios medžiagos suteiks ramybės pojūtį, o žemi, apvalių formų baldai – jaukumo. Norėdami sukurti asmenybę atspindintį miegamojo interjerą, rinkitės labiausiai patinkančius atspalvius ir derinkite šiuos tarpusavyje.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas