Populiariausi vyriškų batų prekiniai ženklai

Rinkdamiesi avalynę, turime apgalvoti daugybę svarbių aspektų, tarp kurių dažnai yra ir prekinis ženklas. Atsižvelgę į gamintoją, iš dalies galime spręsti ir apie kokybę, ir apie tam tikras batų ypatybes, todėl šis kriterijus yra ne mažiau svarbus nei dydis ar, pavyzdžiui, dizainas. Išskyrėme keletą populiariausių, vyrišką avalynę siūlančių kompanijų – jų produkcija iš tiesų verta pasitikėti.

Adidas

Šis visiems puikiai pažįstamas prekinis ženklas neabejotinai asocijuojasi su sportu ir aktyvia gyvensena, tačiau kadangi sportinio stiliaus avalynė pastaraisiais metais yra itin populiari, tokio tipo batus puikiai galima pritaikyti ir kasdienybei. Įmonė daug dėmesio skiria naujausių technologijų analizei, o jų avalynę mielai renkasi net ir įvairių sporto šakų profesionalai – tikriausiai tai yra pats geriausias kokybės ir komforto įrodymas.

Bugatti

Patys gamintojai teigia, jog jie siekia suderinti tai, ką siūlo prabangos ir aukščiausios klasės segmentai, tačiau tuo pačiu išsaugoja prieinamą kainą, tad akivaizdu, kad tokia avalyne tikrai neteks nusivilti. Batų gamybai naudojamos itin kokybiškos medžiagos ir daug dėmesio skiriama net ir smulkiausioms detalėms. Jei ieškote stilingų ir unikalių apavų, tačiau nenorite už juos permokėti, tikrai reikėtų geriau susipažinti su šios kompanijos asortimentu.

Gino Rossi

Šiuo prekiniu ženklu pažymėta vyriška avalynė pirmiausiai sužavi itališkos elegancijos ir modernios klasikos deriniu, leidžiančiu sukurti itin žavų įvaizdį. Nors asortimente dominuoja kiek oficialesnė avalynė, lygiai taip pat galima atrasti ir laisvalaikiui tinkančių batų. Visi jie yra kuriami kruopščiai atrenkant medžiagas, atsižvelgiant į vyraujančias madas ir nepamirštant ne vieną dešimtmetį puoselėjamų vertybių, tad galima tikėtis pačių geriausių rezultatų.

Puma

Su sportu glaudžiai susijusi kompanija siūlo avalynę profesionalams, tačiau tuo pačiu nepamiršta ir tų, kurie kasdienybėje nori mėgautis maksimaliu komforto jausmu. Žavus jų stilius leidžia tokius batus pritaikyti prie pačių įvairiausių įvaizdžių, todėl su tokia avalyne galėsite nuveikti kur kas daugiau nei tik išbėgti į aikštelę.

Nike

Tai dar vienas iš tų prekinių ženklų, kurių pristatinėti tikrai nereikia. Nors Nike avalynė labiausiai žinoma sporto pasaulyje, kompanijos kolekcijose galima rasti ir laisvalaikiui skirtų batų. Visi jie sukurti taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą, leistų sukurti išskirtinį stilių ir tuo pačiu neleistų nusivilti kokybe. Tiek juos, tiek kitas garderobo detales rasite čia: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-galanterija.

Ecco

Ši kompanija gimė iš nediduko šeimos verslo, o dabar Ecco batai vyrams yra puikiai pažįstami ir gerai vertinami daugelyje pasaulio šalių. Tarp tokios avalynės dominuoja odiniai apavai, todėl akivaizdu, kad jiems netrūksta nei kokybės, nei komforto. Kompanija taip pat daug dėmesio skiria smulkioms detalėms, pagarbiai vertina savo paveldą, tačiau tuo pačiu atsižvelgia ir į naujoves bei vyraujančias tendencijas – būtent tai jiems leidžia pasiekti geriausių rezultatų.

Clarks

Jei ilgus metus gyvuojančios įmonės daro Jums įspūdį, liksite sužavėti faktu, jog ši kompanija sėkmingai gyvuoja jau ilgiau kaip 200 metų. Per šį laikotarpį jiems puikiai pavyko perprasti, ko reikia mums ir mūsų pėdoms, todėl galite tikėtis aukščiausios kokybės ir komforto. Gamintojai nevengia inovatyvių sprendimų, o platus stilių pasirinkimas užtikrina, kad pateisinti bus net ir išrankiausiųjų lūkesčiai. Su šiuo asortimentu galite susipažinti apsilankę Pigu.lt el. parduotuvėje.

Tai – vienos populiariausių avalynę siūlančių kompanijų, tačiau jų neabejotinai surasite ir dar daugiau. Pasidomėkite jų vertybėmis ir pagrindinėmis ypatybėmis: kartais net ir mažiau žinomi prekiniai ženklai gali labai maloniai nustebinti.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas