Paskola būstui remontuoti – ypač palankiomis sąlygomis

„Būsto remontas dažnu atveju yra nemažai lėšų reikalaujanti projektas, į kurį leidžiasi žmogus ar šeima. Ir tikrai ne visuomet lengva rasti reikiamą sumą savo taupyklėje, kortelėje ar sąskaitoje. Todėl žmonėms ir siūlome pasinaudoti šia mūsų akcija. Esu tikra, kad rasti paskolą geresnėmis sąlygomis šiuo metu tikrai nebūtų lengva. Jei iš viso įmanoma“, – sakė Violeta Čeponienė, Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė.

Anot jos, situacija nekilnojamo turto rinkoje leidžia spėti, kad ši speciali paskola bus paklausi tarp žmonių.
„Pastaruoju metu nuolat girdime, kad žmonės aktyviai investuoja į nekilnojamąjį turtą – perka
Paskola būstui remontuoti – ypač palankiomis sąlygomis
Ignalinos kredito unija tiesia pagalbos ranką visiems, kurie šiuo metu remontuoja savo būstą ar planuoja tai daryti artimiausiu metu. Unija savo klientams siūlo ypatingomis sąlygomis paimti paskolą būstui atnaujinti ar remontuoti. Kreditas gali būti imamas net iki 25 metų laikotarpiui, paskolos dydis gali siekti net iki 80 proc. įkeičiamo turto vertės, o metinės palūkanų normos yra tokios pat kaip ir būsto paskolų.butus, namus, sodybas. Paskui norisi naująjį turtą susitvarkyti pagal savo norus ir skonį. Esame pasiruošę padėti tokiems klientams. Kaip, suprantama, ir tiems, kurie tiesiog nori atsinaujinti savo būstą“, – teigė unijos vadovė.
Nedidelės palūkanos ir galimas ilgas kredito laikotarpis nėra vieninteliai Ignalinos kredito unijos paskolos, skirtos būstui remontuoti ir atnaujinti, privalumai. Sutarties sudarymo mokestis siekia viso labo 0,8 proc. nuo kredito sumos (bet ne mažiau nei 150 eurų). Be to, yra galimybė atidėti įmokų mokėjimus iki 12 mėnesių.
„Galiausiai mes esame bendruomenės bankas, glaudžiai bendradarbiaujantis su vietos verslais. Todėl klientai, paėmę šią paskolą, galės naudotis ir įvairiais partnerių, pavyzdžiui, statybinių prekių parduotuvių, pasiūlymais ir specialiomis nuolaidomis“, – pasakojo V. Čeponienė.
Žmonėms, susidomėjusiems galimybe gauti paskolą būstui remontuoti ir atnaujinti, reikia susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. (8 386) 52 561, el. paštu ignalina@kreda.lt ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje, Zarasuose ar Visagine. Prašymą gauti paskolą užpildyti bei visus reikiamus dokumentus pateikti galima ir internetu, daugiau informacijos rasite unijos svetainėje www.ignalinoskreditounija.lt.

Ignalinos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas