Poilsis su vaikais: kurį Lietuvos kurortą rinktis?

Lietuviška vasara ne kasdien lepina saulėtais orais, tačiau verta pripažinti, kad birželis tikrai lepino tropiniais karščiais. Tokiais atvejais nereikia nei Maldyvų, nes viskas – čia vietoje. Tad atostogas nusprendus praleisti Lietuvos pajūryje, nusivilti neteks – Klaipėdos rajone laukia daugybė įdomių laisvalaikio praleidimo būdų, kurie puikiai tiks šeimoms su vaikais.

Karklė
Klaipėdos rajone išties apstu gražių ir malonių vietų, kurios atostogas nušvies poilsinėmis nuotaikomis. Čia rasite Karklę, Palangą, Klaipėdą, Dreverną, Šventąją. Pasirinkus bet kurią iš šių vietų, poilsis prie jūros taps nepamirštamas. Visos šios vietovės savaip traukia, tačiau ką geriausiai rinktis keliaujant su vaikais?
Baltijos jūros perlu vadinama Karklė, kviečia visus: tiek mėgstančius ramų, tiek aktyvų poilsį. Karklė – tai SPA po atviru dangumi, kur siūloma pasimėgauti įvairiomis terapinėmis veiklomis, tokiomis kaip, gintaro, šokio judesių, miško ar garso terapijos, atsipalaiduoti jogos stovyklose, dalyvauti edukacinėse programose, ekskursijose, plaukti baidarėmis Baltijos jūroje, skristi parasparniu virš Olando kepurės skardžio, jodinėti žirgais ar važinėtis dviračiais. Apgyvendinimo įstaigų spektras Karklėje išties platus, todėl nakvynę išsirinkti pagal savo poreikius nebus sudėtinga.
Palanga
Klaipėdos rajonas – keturių vandenų kraštas, kurį skalauja Baltijos jūra ir Kuršių marios, vingiuoja sraunios upės, tyvuliuoja ežerai. Čia galėsite išbandyti daugybę su vandeniu susijusių pramogų. Vasaros sostinė – Palanga, puiki vieta toms pramogoms išbandyti. Čia rasite ir vandens motociklų nuomos punktą, ir pramoginių laivų, ir dar begalę kitų atrakcijų.
Taip pat nepamirškime, kad ir pačioje Palangoje yra daug įvairių „žemiškų“ pramogų. Ne tik Basanavičiaus gatvėje, bet ir kitose lokacijose yra įvairių atrakcijų, kurios patiks ir mažiems, ir dideliems. Na, ir mamytės nepamirš pasilepinti, nes čia atliekamas manikiūras, pedikiūras. Kaina tikrai nesikandžioja, tad po šių procedūrų galės drąsiai žengti į paplūdimį.
Dreverna
Dreverna būtų patogesnis variantas, keliaujantiems su jau kiek ūgtelėjusiais vaikais. Čia įsikūrusi J. Gižo etnografinė sodyba, kuri nustebins organizuojamomis pramoginėmis veiklomis, pavyzdžiui, „Žuvies kelias“. Jos metu kviečiama patirti daugybę įvairiausių potyrių: paskanauti Mažosios Lietuvos deserto – gliumzinio pyrago su kafija, paragauti unikalios dreverniškių žuvienės, pasilinksminti kartu su folkloro pristatymo programa, susipažinti su istorine ekspozicija sodyboje bei išskleisti bures ir plaukti į Kuršių marias su senoviniu burlaiviu – reisine „Dreverna“.
Didžiulis turistų traukos objektas – Drevernos mažųjų laivų uostas. Čia ne tik galima apsistoti kempinge, kuris sužavės savo interjeru, bet ir žvelgti į Kuršių marias iš apžvalgos bokšto, papietauti restorane.
Klaipėda
Klaipėda – vienintelis uostamiestis Lietuvoje, kur tėveliai ras unikalią galimybę vaikus išleisti į stovyklą, kol patys pramogaus ir mėgausis vienas kito draugija. Žinoma, net ir kartu su vaikais čia atrasite įvairių pramogų. Juk visai šalia – Delfinariumas, Zoologijos sodas. Tad vaikai – tikrai neliks nusivylę.
Šventoji
Šventoji gerai žinoma, kaip šeimų kurortas, tačiau šiemet būtina pabrėžti, kad miestelyje vyksta nemažai statybos, remonto darbų, todėl gerai apgalvokite ar šią vasarą verta čia važiuoti. Be abejo, čia tikrai rasite atokesnę vietą, kurioje jūsų netrukdys įvairių darbų garsai.
Šventoji – neabejotinai gražėja, puošiasi prieš kasmet užplūstančius turistus. Čia jie atvyksta ne tik iš Lietuvos kampelių, bet ir iš užsienio. Patys Šventosios gyventojai tikina, kad ši vieta unikali savo itin grynu oru bei ramybe, tad šeimos norinčios ramaus poilsio su vaikais – tikrai bus patenkintos.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas