Kaip pagerinti intymų laiką su antrąja puse?

Intymumas – tai raktas į laimingus ir sveikus ilgalaikius santykius. Jis santykiuose reikalauja tvirto fizinio ir emocinio ryšio. Visgi, visa tai išlaikyti gali būti sunku, kai santykiuose nėra artumo. Ryšio tarp partnerių nebuvimas gali sukelti vienišumo ir susierzinimo jausmą. Tik esant artimiems, abu partneriai gali jaustis gerai, būdami kartu. Taigi, jei ir jūs galvojate, jog jūsų gyvenime intymus ryšys su antrąja puse nėra toks, kokio norėtumėte, čia pateiksime keletą būdų, padėsiančių jį pagerinti.

Išbandykite kažką naujo
Kasdienė rutina, be jokios abejonės, gali padėti jaustis saugiai ir patogiai, kadangi taip jūs žinote, ko galima tikėtis rytoj ar po savaitės. Tačiau tai ne visuomet yra naudinga santykiams. Bandymas kažko naujo ir netikėto gali padėti atgaivinti kibirkštį, dėl kurios jūsų santykiai gali tapti be galo intriguojantys. Nebūtina imtis kardinalių pokyčių, užtenka išbandyti net ir ką nors smulkaus, pavyzdžiui, naujus prezervatyvus. Pamirškite visus stereotipus, kadangi prezervatyvai internetu yra ne tik patogus būdas juos įsigyti, bet ir gali pasiūlyti itin didelį šių priemonių pasirinkimą. Papildomai stimuliuojantys prezervatyvai tikrai atneš naujų potyrių ir spalvų į kiekvienus santykius.
Nebijokite fizinio kontakto
Fizinis kontaktas gali padėti partneriams išlikti artimais vienas su kitu. Lytėjimas yra viena iš žmogaus juslių, tad ji žmogui yra būtina. Be viso to, meilus fizinis prisilietimas taip pat turi naudos ir žmogaus sveikatai. Yra nustatyta, jog tuo metu žmogaus kraujo spaudimas sumažėja ir padidėja hormono oksitocino kiekis. Tai galioja abiem partneriams – ir tam, kuris liečia, ir tam, kuris yra liečiamas. Toks fizinis kontaktas gali būti paprasčiausias laikymasis už rankų, švelnus kojos paglostymas ar apkabinimas. Variantų tikrai daug, tad nebijokite ir ženkite pirmąjį žingsnį, siekiant padidinti savo artumą.
Susiorganizuokite pasimatymą
Pakvieskite savo antrąją pusę į pasimatymą. Tai gali būti bet kas – pasivaikščiojimas parke, vakarienė restorane ar romantiškas piknikas ant jūros kranto. Vietos pakeitimas gali būti be galo naudingas, kadangi tuomet galima skirti visą pilną dėmesį vienas kitam. Tuo tarpu, kai esate namuose, tam gali trukdyti vaikai, darbas ar namų ruoša. Tad, pagalvokite, kas patiktų jūsų partneriui ar partnerei ir nusiveskite jį ar ją į tą vietą. Tokiu būdu galėsite nieko netrukdomi mėgautis ir smagiai praleisti laiką.
Palaikykite savo partnerį
Visuomet būkite šalia savo antrosios pusės, kai jai jūsų reikia. Būkite pasiruošę padėti viskuo, kuo tik galėsite, o taip pat ir būkite geru klausytoju. Tai reiškia – pasidėkite savo telefoną bei pašalinkite kitus trikdžius, galinčius blaškyti, ir skirkite partneriui visą savo dėmesį. Kai jūsų partneris ar partnerė jaus jūsų rūpestį, jis ar ji jumis visiškai pasitikės, kas sustiprins jūsų poros ryšį.
Pagalvokite apie prisiminimus
Skirkite laiko kartu pagalvoti apie bendrus jūsų kaip poros prisiminimus, kuriais galėtumėte vienas su kitu pasidalinti. Kai aptarsite juokingą įvykį, kurį patyrėte kartu, tai padės jums sugrįžti į tą laiką, tuo metu patirtas emocijas. Tokiu būdu kai kuriuos teigiamus jausmus atgausite ir padidinsite poros intymumą. Teigiamos patirties prisiminimas padeda sutelkti visą dėmesį į tai, kad jūsų santykiai yra be galo svarbūs bei širdžiai mieli, ir, žinoma, leis įsitikinti, kad jums kartu iš tikrųjų labai gera.
Intymų laiką vienas su kitu planuokite
Intymų laiką vienas su kitu vėl paverskite pirmenybe! Kad ir kaip neromantiškai gali nuskambėti, tačiau darbas ir kiti svarbūs dienos reikalai gali trukdyti jūsų tarpusavio ryšiui. Gi tikriausiai jau esate pastebėję, kai grįžę iš po darbo, jaučiatės pavargę ir norite tik vieno – kuo greičiau nueiti miegoti. Dėl šios priežasties rekomenduojama intymų laiką vienas su kitu planuoti. Tokiu būdu net galėsite sukurti įprotį bent du kartus savaitėje pasimėgauti vienas kito artumu. Suplanuotas laikas sukuria laukimo jausmą, kuris gali išties stipriai jaudinti. Be to, jei norite pasirūpinti tam tikromis sekso prekėmis, tokiomis kaip visiems gerai žinomi Durex prezervatyvai, apsilankykite varle.lt svetainėje, kur rasite didelį jų pasirinkimą pačia geriausia kaina.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas