3 neišnaudojamos namų erdvės – kokios jos?

Norite įnešti į namus ne tik daugiau stilingų sprendimų, bet ir naudingų funkcijų? Efektyvus kiekvieno kampo išnaudojimas – bene populiariausia, bet, reikia pripažinti, gana sudėtinga šių dienų misija. Interjero dizaineriai pastebi, kad daugelio namuose vis dar yra neišnaudojamų patalpų. Toliau – kokios 3 erdvės atsidūrė specialistų akiratyje ir kaip šias sumaniai pritaikyti kasdienei rutinai, daiktų sandėliavimui.

Prieškambaris – pereinamoji erdvė?

Viena vis daugiau dėmesio sulaukiančių zonų – prieškambaris. Nors šis kartais laikomas pereinamąja patalpa, galiausiai suvokiama, kad tai yra būsto vizitinė kortelė. Pačių gyventojų emocijas, vos sugrįžus į namus, ar svečių pirmąjį įspūdį drumsčia ne tik neapgalvotas dizainas, bet ir daiktų gausa. Neapgalvotas jų sandėliavimas sukuria „šurmulį“, kuris paveikia bendrą atmosferą bei vaizdą.

Ekspertai pripažįsta, kad specifinėmis savybėmis pasižymintį prieškambarį sumaniai apstatyti sudėtinga. Prieškambaris neretai būna nestandartinių matmenų – siauras arba, priešingai, itin platus ir trumpas. Kaip spręsti tokią situaciją? Bene paprasčiausias sprendimas – specializuoti, įvairioms stilistikoms, net kambarių formoms pritaikyti prieškambario baldai. Taip būsite tikri, kad objektams sandėliuoti skirti, talpūs gaminiai atrodys stilingai.

Vonia ir neišnaudoti sienų paviršiai

Atrodytų, tapo įprasta tai, kad vonia skirta tik kasdieniams ritualams, o apie didesnio daiktų kiekio laikymą nėra nė minties. Specialistai pataria pasižiūrėti į šį kambarį kiek plačiau, įvertinti unikalias nebūtinai kasdien naudojamų buities reikmenų laikymo galimybes.

Vonioje, lygiai taip pat kaip ir prieškambaryje, sudėtinga rasti efektyvių sprendimų patiems. Ekspertai ragina investuoti į praktiškus dizainerių patarimus ar į specializuotus baldų komplektus. Pabrėžiamas neišnaudojamų sienų potencialas – verta žvalgytis pakabinamų spintelių, atkreipti dėmesį į stilingas lentynų kompozicijas.

Uždaras balkonas ir daiktų betvarkė

Daugelyje naujos statybos butų įrengiami atviri balkonai, nedidelės terasos. Vis dėlto, didžiojoje dalyje vadinamųjų senosios statybos būstų projektų įtraukti uždari balkonai. Pastebima dažna klaida – patalpa tampa neapgalvota daiktų laikymo vieta, kurioje kraunamos įvairios paskirties prekės, produktai, baldai.

Balkonas gali tapti net labai funkcionalia, praktiškai panaudojama vieta. Pirmasis žingsnis – nereikalingų daiktų pašalinimas. Tuomet ateina laikas imtis apgalvoto sandėliavimo sprendimų. Šiandien galima rasti stilingų, didelių išlaidų nereikalaujančių gaminių: pastatomų, pakabinamų spintelių, ūkinių spintų, galiausiai, modernių daiktadėžių.

Bent viename iš išvardytų scenarijų įžvelgėte savo būsto situaciją? Tuomet laikas pasižiūrėti į namus iš naujo! Tiksliau, įvertinti kiekvieną zoną, paklausti savęs, ar tikrai ši yra funkcionali, atspindi jūsų pomėgius, lūkesčius ir individualius poreikius.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas