Maisto papildai sveikam ir pilnaverčiam gyvenimui

Su maisto papildais įprasta mityba dar sveikesnė ir visavertiškesnė. Taip jau yra, kad daugelis maisto produktų neturi visų reikiamų medžiagų ir vitaminų. Prie viso to prisideda ir ganėtinai šaltas klimatas bei saulės šviesos trūkumas, kas Lietuvoje aktualu didžiąją metų dalį. Laimei, yra sukurti maisto papildai, kurie visiškai natūralūs. Vienoje kapsulėje ar arbatiniame šaukštelyje rasite visą reikiamą dienos vitaminų normą – tikrą sveikatos užtaisą.

Skaitykite toliau ir sužinokite apie įvairius maisto papildus bei išsirinkite savo sveikatos poreikiams labiausiai tinkamus. Internetu rasite platų maisto papildų asortimentą ir puikias kainas, tad nepraleiskite puikių pasiūlymų savo sveikatai!

Puikus būdas papildyti įprastą sveiką mitybą

Tiesiog akivaizdu, kad vartojantieji maisto papildus gyvena daug sveikesnį gyvenimą ir gali lengviau palaikyti aukštesnį energijos lygį. Žinoma, viską lemia gyvenimo būdas ir sveika mityba, o maisto papildai gelbėja kaip papildoma priemonė. Maisto papildų didžiausias privalumas tas, kad nereikia nieko daug daryti – užtenka tik suvartoti įprastą dienos normą. Jie natūralūs, sukurti iš gamtos teikiamų mineralų bei vitaminų. Tai ir vitaminas D, vitaminas C, B vitaminų grupė, įvairūs mineralai, tokie kaip: magnis, kalcis, cinkas, selenas ir kt.

Kokius maisto papildus geriausia rinktis?

Maisto papildų pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų poreikių. Galite orientuotis pagal tai, kokių vitaminų ir mineralų trūksta, jeigu esate atlikę tyrimus ir žinote apie konkrečių maistingų medžiagų trūkumą. Arba galite orientuotis pagal konkrečias sveikatos problemas ir/ar poreikius.

Įvairūs maisto papildai gali būti taikomi skirtingiems sveikatos poreikiams ir yra klasifikuojami į skirtus:

  • imunitetui
  • širdžiai, kraujotakai;
  • nervų sistemos veiklai;
  • odai, kaulams;
  • grožiui;
  • žarnyno funkcijoms, virškinimui;
  • aukštam energijos lygiui, sportuojantiems.

Metas išsirinkti sau tinkamiausius maisto papildus, kurių efektyvumą pajausite jau visai netrukus, po reguliaraus vartojimo. Nepamirškite visokeriopai rūpintis savo sveikata ir sveika mityba, kadangi maisto papildai gelbėja tik kaip papildoma priemonė ir padeda palaikyti geresnę sveikatą bei imunitetą profilaktiškai.

Daugiau apie maisto papildus bei jų pasirinkimus sužinosite: https://avel.lt/

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas