Keturios interjero detalės, kuriančios išskirtinį sodo namelio įvaizdį

Vasara – toks sezonas, kai daugiau laiko norime praleisti gamtoje, gryname ore, džiaugtis saulės spinduliais. Gyvenantiems mieste norisi atsikvėpti nuo šurmulio, todėl puiki išeitis gali būti sodo namelis užmiesty. Dažniausiai tokie nameliai būna nebrangūs, senesnės statybos, šalia parduodami su kelių arų sklypeliu. Tad labai tikėtina, kad gali tekti atnaujinti jų interjerą. Jei jau nusprendėte tai padaryti, kviečiami susipažinti su 4 interjero detalėmis, kurių nevalia pamiršti įsirengiant sodo namelį.

Sofa – lova

Dažniausiai sodo namelio erdvė būna nedidelė, todėl tenka priimti sprendimus, kurie padėtų jos „sutaupyti“. Atvykę į tokį namelį poilsiui vasarą, tikėtina, kad jame apsistosite ilgesniam laikui. Dėl nedidelės erdvės reikėtų rinktis kuo funkcionalesnius baldus. Šiuo atveju puikiai tiks sofa lova su miegamu mechanizmu. Tai praktiškas pasirinkimas, nes dienos mietu ant sofos galėsite sėdėti ir atsipalaiduoti, o vakare ją transformuoti į miegojimui skirtą lovą. Taip ne tik sutaupysite vietos, bet ir maksimaliai išnaudosite sodo namelio erdvę.

Mini biblioteka

Ne visi atrandame laiko ir pasiryžtame skaityti knygas. Sodo namelis galėtų būti kaip tik ta vieta, kurioje galėtumėte pradėti tai daryti. Čia be jokio varginančio miesto triukšmo, visiškoje ramybėje, atrastumėte naujus kūrinius. Jei ši mintis jums patiko, rekomenduojame įsirengti maža biblioteką. Pirkti naujų baldų tikrai nereikia, užteks kelių senų lentynų, ant kurių galėsite sudėlioti jau pamėgtas ir dar norimas perskaityti knygas. Toks knygų kampelis gali tapti jūsų namų išskirtine detale ir ilgainiui puoselėjamu pomėgiu.

Židinys

Kartais senuose sodo nameliuose šildymo sistemų nebūna, nes juose daugiausiai laiko praleidžiama vasaros metu. Tačiau beveik visuomet sodo namelyje rasite židinį, kuris padeda atsipalaiduoti vasaros vakarais. Jei taip nutiko, kad židinio visgi nėra, siūlome nedvejojant jį įsirengti. Židinys padės sušilti niūriais rudens vakarais, o jo skleidžiamas traškesys leis atsipalaiduoti.

Pagalvėlės

Pagalvėlės gali būti išraiškingas baldų akcentas. Jei sodo namelyje turite senų baldų, juos visuomet galite atnaujinti ryškiomis, raštuotomis pagalvėlėmis. Tokie aksesuarai puikiai derės ant sofos, fotelių ar net lauko suoliukų. Ši detalė suteiks ne tik papildomo patrauklumo erdvei, bet ir komforto sėdint ar gulint. Tačiau neskubėkite jų pirkti, jei sodo namelyje apstu pagalvėlių, o atnaujinkite jau turimas. Tai galite padaryti nuvalydami jas specialiomis priemonėmis arba įsigydami naujus užvalkalus. Patys galėsite nuspręsti, kokia spalva geriausiai akcentuoja namų aplinką ir kokia medžiaga yra maloniausia.

Įsirengdami sodo namelį įvertinkite jo aplinką. Tikėtina, kad ten esantys seni baldai ir aksesuarai bus išskirtiniai interjero akcentai. Neskubėkite jų keisti, o pagalvokite, kaip šiuos galite atnaujinti. Pasitelkite įvairias naujas detales, medžiagas ir kitus elementus, kurie padės sukurti jaukų sodo namelio įvaizdį.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas