Kepurių nešiojimo tendencijos

Kepurė – tai puikus aksesuaras, tinkantis tiek vyrams, tiek moterims. Šį apdarą galima derinti prie įvairių stilių ir drabužių, taipogi, jis puikiai apsaugo nuo saulės karštomis vasaros dienomis. Kepurė naudinga ir žiemą – juk tai ji uždengia mūsų ausis, jog šios nesušaltų, be to, saugo ir smegenis nuo perpūtimo, kai aplink ne tik žvarbu, tačiau ir pučia stiprus, vėsus vėjas. Visgi, tikrai ne kiekvienas žmogus žino dabartines kepurių nešiojimo tendencijas, kurios gali pagelbėti norint stilingai atrodyti ir apsisaugoti nuo vyraujančio klimato lauke. Tad, jeigu ir Jums įdomu, kokį galvos apdangalą vertėtų įsigyti, skaitykite straipsnį toliau.

Nors moteriškų kepurių tendencijos keičiasi ganėtinai dažnai, tam tikri klasikiniai variantai išlieka jau labai ilgai. Pradėkime nuo to, jog karštomis vasaros dienomis, kai norite pasideginti pliaže ir ne tik apsaugoti savo galvą nuo saulės smūgio, tačiau ir puikiai atrodyti – jums idealiai tiks skrybėlės. Jos ne tik suteikia grakštumo bei pasitikėjimo savimi, bet ir yra lengvai priderinamos prie įvairių drabužių, ypatingai, suknelių. Dažna moteris skuba rinktis juodą skrybėlę, visgi, nereikėtų bijoti spalvų – gražiai atrodyti Jums pagelbės ir ryškiai raudona, mėlyna ar paprasčiausiai balta. Žiemomis galite pasirinkti įprastas kepures, kurios uždengtų ausis ir saugotų galvą. Jeigu norite ko nors žaismingesnio – bumbulas ant aksesuaro viršaus tikrai neprivers Jūsų atrodyti kvailai. Priešingai, tai gali būti taip pat stilinga, kaip ir bet kuri kita kepurė, be to, atrodysite mielai, jaukiai ir žaismingai. Tad, jeigu mėgstate eksperimentuoti su savo stiliumi, tikrai pamėginkite priderinti tokio stiliaus galvos apdangalą prie savo nešiojamų drabužių. Dar viena dabartinė tendencija – tai prancūziško stiliaus kepurės, kurios itin dera prie rudeninių ar pavasarinių aprangų. Šį puikų aksesuarą galite užsidėti prie ilgų batų, sijonų bei jaukių, šiltų megztinių.
Kepurės su snapeliu yra vyriškosios lyties aksesuaras, kuris niekada nepasišalina iš mados tendencijų. Tokį galvos apdangalą taipogi nešioja įvairius drabužius bei stilius mėgstantys vyrai, galbūt todėl tai vis dar išlieka vienu iš populiariausių aksesuarų šios lyties atstovams. Visgi, didžiausia klaida, kurią neretai daro daugelis vyrų – tai spalvų baimė, mat dažnas iš jų pasirenka tik juodą arba visiškai baltą kepurę, kas ilgainiui tampa tiesiog nuobodu. Tad, nebijokite pasirinkti raudonos, žalios ar mėlynos spalvos, o jeigu to išties nenorite – įsigykite kepurę, kuri būtų padailinta kokiais nors raštais ar piešinėliais. Nepamirškite, jog šis galvos apdangalas nėra vien tik stiliaus detalė – jis apsaugo ir nuo saulės smūgio, todėl karštomis vasaros dienomis, ypatingai, jeigu nusprendžiate lauke praleisti nemažą dalį savo laiko – būtinai įsigykite bei nešiokite kepurę, pavyzdžiui, su snapeliu. Žinoma, lygiai taip pat kaip moterims, vyrams taipogi svarbu savo galvą saugoti ir žiemos metu. Įsigykite tokią kepurę, kuri dengtų ir ausis, kadangi šios sušąla ganėtinai lengvai. Jeigu nebijote eksperimentuoti su savo stiliumi, Jūs taipogi galite įsigyti kepurę su bumbulu – taip atrodysite žaismingai ir mielai. Visgi, renkantis galvos apdangalą, svarbu nepamiršti atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurios šis pagamintas, ypatingai, žiemos metu. Akrilas yra būtent tai, ko ieškote, kadangi ne tik puikiai sulaiko šilumą, tačiau ir sugeria drėgmę, tad būsite ramesni, jog tokia kepurė apsaugos nuo bet kokio peršalimo. Tačiau tiems vyriškos lyties atstovams, kurie mėgsta atrodyti išskirtinai – gali patikti ir skrybėlės. Žinoma, jos gerokai skiriasi nuo to, kaip atrodo moteriškosios, tačiau vis dar yra populiarios ir nuolat vyrauja mados tendencijose, todėl, jeigu nenorite atrodyti taip, kaip visi – skrybėlė gali būti puiki išeitis, siekiant išsiskirti.
Taigi, kepurė gali būti puikus aksesuaras tiems, kurie nori atrodyti stilingai. Nebijokite spalvų, įvairių raštų ir skirtingų stilių – visus juos galima priderinti prie to, ką turite savo spintoje. Visgi, svarbu nepamiršti, jog kepurė reikalinga ir tam, jog neperkaistumėte ar nesušaltumėte, todėl, net jeigu Jums pernelyg nerūpi, kaip atrodote – įsigykite šį galvos apdangalą vien tam, kad save apsaugotumėte. Bet kokiu atveju, nepamirškite, jog nebūtina vaikytis kiekvienos naujos mados tendencijos – išsirinkite tai, kas Jums gražu ir išties tinka bei atraskite savo stilių.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas