Ką reikia žinoti prieš pradedant būsto remontą?

Paskola būsto renovacijai yra pagrįsta vienu esminiu veiksniu: po renovacijos verte. Renovacijos paskoloms apskaičiuoti, kiek namo savininkas gali pasiskolinti, naudojama apskaičiuota namo vertė po atnaujinimo, o ne dabartinė namo vertė. Tai suteikia namų savininkams kreditą už namo vertės padidėjimą dėl siūlomos renovacijos iš anksto. Nesunku susipainioti dėl šio termino, nes kai kurie produktai, kurie siūlomi kaip „paskolos būstui tobulinti“, iš tikrųjų yra tik pakeistos neužtikrintos asmeninės paskolos arba kredito kortelės, kurios netinka daugeliui projektų dėl didelių palūkanų normų, trumpesni. terminai ir ribotas paskolos dydis.

Kas yra paskola remontui?

Šios įprastos „namų tobulinimo paskolos“ nėra renovacijos paskolos. Renovacijos paskolos yra vienintelė paskolų rūšis, suteikianti būsto savininkams kreditą būsimo būsto vertei. Naudodami vertę po renovacijos taip pat galite gauti mažiausią įmanomą palūkanų normą, nes skolintojai paprastai nustato tarifus pagal paskolos ir vertės santykį. Bobutės paskola remontui gali būti puikus išsigelbėjimas skubantiems atlikti būsto remontą ir neturintiems pakankamai pinigų ar laiko taupyti reikiamą sumą.
Būsto tobulinimo paskola yra asmeninė paskola be užstato, kurią naudojate atnaujinimo ar remonto išlaidoms padengti. Skolintojai suteikia šias paskolas iki 100 000 eurų. Paskola būsto remontui suteikiama vienkartine suma, kurią grąžinate kas mėnesį, paprastai nuo vienerių iki 12 metų.
Kadangi jūs nenaudojate būsto kaip užstato tokio tipo paskolai, palūkanų norma yra pagrįsta tokia informacija kaip jūsų kreditas ir pajamos. Jei negalite grąžinti paskolos būstui pagerinti, jūsų kreditas nukentės.

Ką reikia žinoti apie būsto remonto paskolą?

Norėdami gauti paskolą būsto remontui, pirmiausia palyginkite skolintojų pasiūlymus su kitomis galimybėmis, patikrinkite savo palūkanų normą ir mėnesines įmokas, paruoškite dokumentus ir kreipkitės. Palyginkite geriausius namų tobulinimo skolintojus tarpusavyje ir su kitomis finansavimo galimybėmis, pvz., kredito kortelėmis ir būsto kapitalo finansavimu. Ieškote to, kuris kainuoja mažiausiai bendras palūkanas, turi prieinamus mėnesinius mokėjimus ir atitinka jūsų poreikius. Patikrinkite savo tarifą ir mėnesinius mokėjimus. Prieš atlikdami šį veiksmą, pabandykite nustatyti numatomas projekto išlaidas. Daugelis internetinių skolintojų ir kai kurie bankai leidžia skolininkams gauti išankstinę kvalifikaciją, kad pamatytų galimus asmeninių paskolų pasiūlymus prieš pateikdami paraišką, tačiau jūsų bus paklausta, kiek norite pasiskolinti.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas