Ką dovanoti mamai: dovanų idėjos į namus

Šiemet, gegužės 2-ą, minėsime Motinos dieną. Jos metu įprasta mamoms įteikti dovaną, daryti staigmenas. Visgi kaip 2020, taip ir 2021 metais, šią šventę varžo įvairūs ribojimai, todėl idealus sprendimas – dovana į namus be jokio kontakto.

Gėlės į namus

Gėlės į namus – tai vis labiau populiarėjanti paslauga, kuri yra išties labai patogus sprendimas, kai nėra galimybės gėles įteikti pačiam. Pardavėjo galima paprašyti, kad šalia gėlių pridėtų ir kitą smulkmeną: šokoladinių saldainių dėžutę, čekį, butelį ir pan.

Elektroninis dovanų kuponas

Nors gėlės labai gražu, visgi jos greit nuvysta, o štai dovanų čekis – praktiška dovana. Ieškantiems dovanos mamos dienai, siūlome potyrių ir pojūčių dovanas: pradedant SPA procedūromis, baigiant ekstremaliais pasivažinėjimais superautomobiliais. Pasirinkimas priklauso nuo mamos charakterio, pomėgių, o kartais to, ko labiausiai reikia (sveikatinimosi procedūrų, knygyno čekio, tapybos pamokos ir t. t.).

Populiariausios dovanos mamai

Mama yra mama. Ji be perstojo dirba 24/7, tad poilsis – būtinas. Štai kodėl pirmoje vietoje, populiariausiųjų sąraše, puikuojasi SPA procedūros ir nakvynės pasiūlymai. Ieškantiems išskirtinumo, rekomenduojama įteikti nesvarumo, šviesos ir muzikos terapijos procedūrą. Tai – unikali patirtis, leidžianti pamiršti rūpesčius, pabėgti nuo problemų ir, tiesiog, pabūti su savimi.

Antroje vietoje – jodinėjimas žirgais. Lietuva – nuostabiais vaizdais stebinanti šalis, tad kiekviename jos kampelyje galima susiorganizuoti jodinėjimą. Tereikia išsirinkti dar nepažintą kraštą ir pasinerti į nuotykį su šeima ar draugais.

Toliau – bilietai į teatrą. Šiuo metu tai – kiek komplikuota situacija, tačiau tikimasi, kad vasaros metu spektakliai vyks. Tad jei mamai patinka kultūros pasaulis – spektaklis tikrai ją nudžiugins.

Ketvirtoje vietoje – kursai. Tai gali būti bet kokie kursai, kurie sudomintų brangiausią moterį: keramikos, kulinarijos, žvakių gamybos, kvepalų kūrimo, makiažo kursai ir t. t.

Galiausiai, ideali dovana – reikalingos paslaugos. Tai gali būti burnos higiena, plaukų terapija, limfodrenažinis masažas, skausmo mažinimo terapija ir t. t. Atsižvelkite į mamos poreikius, ko ji trokšta, apie ką svajoja, ko reikalauja sveikata.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas