Intymių fantazijų išpildymas: moterims, vyrams, poroms

Drovumas tikrai nebėra ta savybė, kuria galima apibūdinti lietuvaičius. Jeigu prieš trisdešimt metų kalbėti apie reikalus lovoje buvo tabu, dabar kiekvienas turi galimybę paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Socialiniai tinklai ir platformos bei internetas praplečia akiratį, o sekso prekių parduotuvės suteikia galimybę išbandyti nepatirtus dalykus.

Prekės moterims ir poroms

Sexjoy.lt yra internetinė sekso prekių parduotuvė, kuri intymios paskirties produkciją lietuvaičiams siūlo jau ne pirmus metus. „Idėja kilo prieš 5–6 metus gyvenant užsienyje. Pirmoji parduotuvė ir buvo atidaryta būtent užsienyje. Vėliau nusprendėme viską perkelti į Lietuvą, nes supratome, jog lietuviai nebėra tokie drovūs“, – internetinės sekso parduotuvės pradžią prisiminė jos įkūrėjas Mindaugas Alekna. Pasak jo, internetinėje parduotuvėje prekių pasirinkimas moterims yra pats didžiausias, tačiau šiuo metu plečiamas asortimentas ir vyrams, nes visgi maždaug 40 proc. pirkėjų yra būtent vyrai. Ir nors didžiausias intymių prekių pasirinkimas parduotuvėje yra moterims, iš tiesų labai daug prekių galima pritaikyti ir poroms. Tereikia trupučio fantazijos pasitelkus klitorio stimuliatorius. Be to, poroms yra kuriami ir U formos ypač lankstūs vibratoriai, kurie stimuliuoja G tašką, klitorį ir penį tuo pačiu metu. „Be abejo, turime ir prekių tik vyrams – masturbatorių“, – pažymėjo sexjoy.lt vadovas.

Prekės vyrams

Masturbatoriai – tai sekso prekės vyrams. Sekso žaislų gamintojai žengia koja kojon su technologijomis, todėl masturbatorius nebėra tik sekso lėlė ar paprasta vaginos imitacija. Šiais laikais jau galima įsigyti masturbatorių, kurie darbą atlieka automatiškai, turi judėjimo aukštyn žemyn ar net oralinio sekso funkciją. Penio žiedai gali būti paprasti, kurie tiesiog užveržia penį, sustiprina erekciją ir atitolina ejakuliaciją, bei vibruojantys, kurie lytinių santykių metu stimuliuoja klitorį. „Taip pat yra penio movų bei prailgintojų, kurie pastorina bei pailgina penį“, – platų prekių vyrams asortimentą pažymėjo M. Alekna.

Diskretiškumas ir anonimiškumas perkant

Kiekvienas žmogus turi vienokią ar kitokią erotinę fantaziją. „Manau, kad didžiausia baimė yra ne pabandyti, o nusipirkti. O jeigu kas nors sužinos? Nesužinos, jeigu nerodysite“, – sakė sexjoy.lt parduotuvės įkūrėjas. Pasak jo, ant siuntų nėra nei kliento vardo, nei adreso. Nėra jokių parduotuvės skiriamųjų ženklų, adresų ar net telefono numerių, kurie būtų susiję su įmone. Taigi galima nebijoti pirkti, eksperimentuoti bei džiaugtis. Įdomu, kad sekso prekės vis dažniau kuriamos neutralios išvaizdos. Jau nebe kiekviena mama suprastų, jeigu dukra paliktų sekso žaislą vonioje. Tai gali būti ir paprasčiausia gėlės imitacija, ančiukas, kriauklė ar tiesiog kažkas panašaus į termometrą ar kokią nors dekoraciją.

https://sexjoy.lt/

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas