„Teltonika“ Molėtuose atidarė modernų technologijų centrą

Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių grupė „Teltonika“ praėjusios savaitės penktadienį, Molėtuose atidarė naująjį technologijų centrą. Beveik 11 tūkst. kv. metrų ploto pastatas, kuriame bus sukurta 500 darbo vietų, iškilo itin sparčiai – statybos prasidėjo šių metų pradžioje ir truko kiek daugiau nei devynis mėnesius. Įmonė šiam projektui skyrė 34 mln. eurų ir tai yra didžiausia verslo investicija per visą Molėtų istoriją.

Atidarymo šventės metu simbolinę atidarymo juostą kirpo apie 200 svečių, tarp kurių buvo naujojo centro darbuotojai, Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika, Lietuvos kariuomenės vadas – generolas leitenantas Valdemaras Rupšys, pastato architektai, statytojai ir kt.

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, sveikindama su šia gražia švente įmonės vadovus, dėkojo prezidentui Arvydui Paukščiui ir visai „Teltonikos“ įmonių grupei už vykdomus itin reikšmingus ir didelę pridėtinę vertę kuriančius projektus regione.

Technologijų centre, kurio vadovu tapo ilgametis „Teltonikos“ darbuotojas Paulius Rutkauskas, baigęs Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją, jau įsidarbino apie 150 darbuotojų, dauguma jų – iš Molėtų ir aplinkinių miestų. Iki atidarymo likus keliems mėnesiams jie turėjo galimybę įgyti reikiamų įgūdžių „Teltonika EMS“ gamykloje Vilniuje ir ten susipažinti su įmonės veikla bei darbo ypatumais.

Technologijų centras veiklą pradėjo turėdamas dvi gamybos linijas, vėliau gamybos įranga bus išplėsta. Iš pradžių „Teltonika“ Molėtuose gamins 4G ir 5G maršrutizatorius ir elektromobilių įkrovimo stoteles „TeltoCharge“. Netolimoje ateityje Molėtuose bus gaminami ir modernūs telemedicinos prietaisai, tarp jų – dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai ir prieširdžių virpėjimus atpažįstantys išmanūs laikrodžiai. Molėtuose gaminami produktai bus eksportuojami į daugiau nei 160 pasaulio šalių rinkas, kuriose parduodama „Teltonikos“ produkcija.

Plačiau apie šio centro atidarymo šventę Molėtuose skaitykite antradienio laikraštyje „Utenos diena“.

„Teltonikos“ ir „Utenos dienos“ inf.

Vytauto Ridiko ir „Teltonikos“ archyvo nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas