Bitcoin kainai atsigaunant, Bitcoin BSC peržengia $3 mln. ribą ir gali užbaigti prekybą per 24 valandas

Trečiadienis, 2023 m. rugsėjo 20 d. – „Bitcoin“ kaina pagaliau atsigauna ir investuotojai gali lengviau atsikvėpti dėl pirmosios kriptovaliutos sėkmės ateityje. Vis dėlto, dabar, kai pradinė „Bitcoin“ kaina pradeda kilti, dėmesio centre atsiduria vadinamosios “išvestinės monetos”, tokios kaip „Bitcoin BSC“.

Ši „Bitkoino“ antrininkė šiuo metu išgyvena labai gerus laikus – „Bitcoin BSC“ išankstinė prekyba ką tik peržengė $3,4 mln. ribą.

Tikėtina, kad liko mažiau nei 24 valandos, kol „Bitcoin BSC“ išankstinis išpardavimas pasieks nustatytą $3 960 000 tikslą. Per pastarąsias 10 valandų jau buvo surinkta daugiau nei $300 000, o tempas visada sparčiai auga, kuomet pradeda veikti FOMO (“baimė praleisti”).

Remiantis naujausia informacija, netrukus „Bitcoin BSC“ žetonas bus įtrauktas ir į PancakeSwap – decentralizuotą BNB Smart Chain monetų keitimo biržą (DEX) – tuomet $BTCBSC kriptovaliutos pirkėjai tikisi gauti nemažai grąžos.

Dar viena pirkėjus viliojanti savybė yra kriptovaliutos statymas (angl. “staking”).

„Bitcoin BSC“ statymas veikia labai paprastai – kuo ilgiau išlaikote ir neparduodate savo žetonų, tuo didesnį pelną gaunate. Šis veikimo modelis sumažina staigų vertės kritimą ateityje ir tuo pačiu metu gali iššaukti galingą kainos sprogimą dėl natūraliai susidariusio kriptovaliutos deficito rinkoje.

Įsigykite Bitcoin BSC jau dabar

Kodėl Bitcoin BSC taip lengva pastebėti?

„Bitkoino“ alternatyva „Bitcoin BSC“ siūlo pagerintą pirmosios ir populiariausios kriptovaliutos versiją.

Nepabėgsi nuo to, kad „Bitcoin“ yra kriterijus, pagal kurį yra vertinamos visos kitos kriptovaliutos. „Bitcoin BSC“ pasinaudojo šiuo fenomenu savo naudai ir suprato, kad paprasčiausias ir greičiausias būdas būti pastebėtam yra pasivadinti panašiu vardu ir ženkliai pagerinti siūlomus $BTC privalumus.

Visų pirma, skirtingai nei „Bitcoin“, „Bitcoin BSC“ veikia BNB Smart Chain tinkle, kuriame nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimų, suvartojančių didžiulių energijos kiekių. Taipogi, BNB Smart Chain yra ir daug pigesnė blokų grandinė, kurios pralaidumas taipogi yra pastebimai greitesnis.

Žinoma, ir pati svarbiausia grandinės savybė – jos funkcionalumas – užtikrina, kad galite saugiai statyti savo kriptovaliutą ir uždirbti 161% metinį procentinį pelną (APY).

Bitcoin BSC kriptovaliutos statymas – lengviausias būdas užsidirbti?

Įsigiję „Bitcoin BSC“ kriptovaliutos galite pasirinkti, statyti ar tiesiog laikyti žetonus.

Iš patyrusių investuotojų patirties galime spręsti, kad pasirinkus laikymą galima stipriai (ir nuostolingai) pasigailėti – kodėl reikėtų praleisti progą nieko nedarant padvigubinti ar patrigubinti savo investicijas?

Puiku yra tai, kad visuomet galite stebėti, kiek žetonų yra “statoma” ir sužinoti, koks yra metinis augimo procentas ($BTCBSC nemokami žetonai yra išdalinami kas 10 minučių). Taip pat, siekiant suteikti papildomos ramybės investuotojams, projektas užtikrino, kad išmaniosios sutartys būtų audituojamos ir ši apdovanojimų sistema vyktų saugiai bei sąžiningai.

Įsigykite Bitcoin BSC jau dabar

Visi stebi Bitcoin BSC ir laukia sprogimo

„Joe Parys Crypto“ YouTube kanalas, turintis daugiau nei 300 000 prenumeratorių, siūlo $BTCBSC kaip vieną iš penkių geriausių Bitcoin alternatyvų, o „No Bs Crypto“ kanalas (33 000 sekėjų) teigia, kad „Bitcoin BSC“ yra „būtinas pirkti altcoin“, nes tai gali būti kitas „Bitcoin“.

Šią kriptovaliutą dažnai aprašo ir kitos populiariausios žiniasklaidos svetainės, įskaitant, Yahoo Finance, Cointelegraph, Bitcoinist, CryptoPotato, The Coin Republic ir FXStreet.

Jei norite pradėti statyti ir užsidirbti dar prieš pasibaigiant išankstiniam išpardavimui, prijunkite savo piniginę oficialioje projekto svetainėje, kad nusipirktumėte $BTCBSC su BNB, ETH arba USDT. Išankstinio pardavimo dalyviai gali nusipirkti $BTCBSC už $0,99, o minimali pirkimo suma yra tik $10.

Bitcoin BSC peržengia $3 mln. ribą ir gali užbaigti prekybą per 24 valandas – apibendrinimas

Žvelgiant į naujų kriptovaliutų sąrašą, yra šimtai monetų, kurių pavadinime yra žodis „Bitcoin“, visgi dauguma jų yra nenaudingos. Situacija yra kitokia su „Bitcoin BSC“ – ši kriptovaliuta yra pastatyta ant tvirto pagrindo, yra audituojama ir turi apdovanojimų sistemą, kurioje žetonų turėtojai turi galimybę statyti savo $BTCBSC kriptovaliutą ir nemenkai užsidirbti.

Įsigykite Bitcoin BSC jau dabar

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas