Ūkininkas V. Kamarauskas: „Ignalinos kredito unija išliko mūsų vienintele finansine partnere“

Ignalinos rajono ūkininkas Valdas Kamarauskas prisipažino – ūkininkavimo pradžia tikrai nebuvo lengva, o tvirčiau atsistoti ant kojų padėjo ne tik užsispyrimas ir sunkus darbas, bet ir nuo pat pradžios lydėję patikimi bei kolegiški partneriai.

Prieš gerą dešimtmetį užsiimti žemės ūkio veikla pradėjęs vyras šiuo metu darbuojasi dviejuose ūkiuose, kurių bendras plotas siekia net 500 hektarų. Juose auginami kviečiai, miežiai, rapsai, grikiai ir kitos kultūros.

„Prisimenu pačią pradžią. Pinigų nėra, balansai nuliniai, yra tik noras dirbti žemę ir kažką nuveikti, sukurti. Norėjome įsigyti pirmąjį traktorių, tačiau be nuosavo kapitalo tai padaryti praktiškai neįmanoma. Ir būtent tuomet mumis patikėjo Ignalinos kredito unija. Padedami jos įsigijome pirmąjį savo traktorių“, – pasakojo V. Kamarauskas.

Anot jo, vėliau laukė ūkio plėtra, modernizavimas, naujos įrangos ir padargų įsigijimas. „Daug kas keitėsi, tačiau visą tą laiką Ignalinos kredito unija taip ir išliko vienintele mūsų finansine partnere. Negaliu sakyti, kad savo paslaugų nesiūlė bankai ar kitos unijos. Tačiau bendraujant su jais dažnai aplankydavo jausmas, kad tavimi tiesiog norima pasinaudoti, paprastai tariant – pasipinigauti. Bet Ignalinos kredito unijoje tokio požiūrio nepastebėjau niekuomet. Santykiai su jais nuo pat pradžių buvo ir iki šiol išliko kolegiški, žmogiški.“

Ne mažiau svarbu ir tai, kad unija neapsiriboja tik konkrečių paslaugų (kreditų, paskolų) teikimu – įsigilina į kliento situaciją, parenka ir pasiūlo konkrečiu metu labiausiai tinkamas priemones.

„Mums tai labai svarbu. Kreditai kreditais, tačiau dažnu atveju svarbu ir patarimas. Ką rinktis, kokiam laikui ir pan. Štai pandemijos metu mes pasinaudojome lengvatine paskola nuo COVID-19 nukentėjusiems ūkiams. Apie šią galimybę sužinojome iš unijos darbuotojų, kurie vėliau mums dar ir padėjo susitvarkyti visus reikiamus formalumus“, – sakė ūkininkaujantis vyras.

Ūkininkams, susidomėjusiems galimybe gauti lengvatinę paskolą nuo COVID-19 nukentėjusiems ūkiams (ar ieškantiems informacijos apie kitus finansinius instrumentus), belieka susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. (8 386) 52 561, el. paštu ignalina@kreda.lt ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Utenoje, Švenčionyse, Pabradėje, Zarasuose ar Visagine.

Ignalinos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas