Vyriausia rajono gyventoja minėjo garbią sukaktį

Šiuo metu Utenos Kristaus Žengimo į dangų parapijos globos namuose dienas leidžianti vyriausia mūsų rajono gyventoja 103 metų sulaukusi Stefanija Lapinskienė savo gimtadienį atšventė nedideliame artimiausių žmonių būryje. Metų našta slegia senolės pečius, tad jai vis sunkiau orientuotis aplinkoje, retkarčiais ir pažinti savo šeimos žmones. Šimtametė niekuomet neatsisako saldumynų ir jais dažnai mėgsta pasilepinti, todėl gimtadienio torto paragauti ir šįsyk ji neatsisakė.

103 metų sulaukusią Stefaniją Lapinskienę pasveikino Utenos rajono savivaldybės vicemeras Rimantas Dijokas (dešinėje), Utenos rajono savivaldybės tarybos narė Kristina Gogelienė (kairėje) ir sūnus Valdemaras su žmona Sniegina

Su garbinga sukaktimi S. Lapinskienę pasveikino ir sveikatos linkėjo jos sūnus Valdemaras Lapinskas su žmona Sniegina, Utenos Kristaus Žengimo į dangų parapijos globos namų bendruomenė, Utenos rajono savivaldybės vicemeras Rimantas Dijokas ir Utenos rajono savivaldybės tarybos narė Kristina Gogelienė.

Daugiau apie tai skaitykite artimiausiuose laikraščio „Utenos diena“ numeriuose.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Linos Narčienės nuotr.

Gražią sukaktį neseniai šventė ir kita mūsų rajono gyventoja Domicėlė Tamulevičienė. Daugiau apie tai skaitykite čia

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas