Kaip išsinuomoti automobilį Vilniuje?

Vilnius yra ne tik mūsų šalies sostinė, bet ir didžiausias Lietuvos miestas. Sostinės beveik niekada neaplenkia turistai, mieste gausu erdvių tinkamų įvairaus lygio verslo susitikimams, platus pramogų pasirinkimas. Turistai ar miesto svečiai turi daug galimybių prasmingai bei turiningai leisti laisvalaikį, verslininkai ar kiti dirbantys žmonės gali produktyviai praleisti darbo dieną ar net savaitę. Vilniuje įsikūręs didžiausias oro uostas, gausu įvairių lankytinų objektų. Dideliame mieste objektus skiria ir nemaži atstumai, kuriems įveikti reikia laiko ir pastangų. Patogiai susisiekti Vilniuje geriausia automobiliu. O jei atvykote be automobilio, ne bėda. Jį patogiai galėsite išsinuomoti pasinaudoję automobilių nuomos platforma ir išsirinkę jūsų poreikius maksimaliai atitinkantį automobilį, palankiu kainos ir kokybės santykiu.

Automobilio nuoma

Kaip išsinuomoti automobilį Vilniuje?

  • Norėdami išsinuomoti automobilį turite peržiūrėti nuomos platformos pasiūlymus ir išsirinkti jus tenkinantį automobilį jums tinkamomis sąlygomis.
  • Rezervuoti patikusį automobilį galima interneto svetainėje, užpildžius rezervacijos formą , telefonu arba el.paštu. Rezervacija, jos keitimas ar atšaukimas yra nemokamas.
  • Automobilių nuomos punktai plačiai išsidėstę visame Vilniaus mieste, todėl klientas gali rinktis patogiausią automobilio pasiėmimo bei grąžinimo vietą.
  • Nuomojantis automobilį privaloma turėti asmens tapatybės dokumentą, vairuotojo pažymėjimą, užsakymo numerį arba jo patvirtinimą, banko mokėjimo kortelę.
  • Už automobilio nuomą galima atsiskaityti atvykus į nuomos punktą atsiimti automobilio arba iš anksto per el. Bankininkystę ar kredito-debeto kortelėmis.
  • Užstatas rezervuojamas nuomos laikotarpio pradžioje ir grąžinamas grąžinus automobilį.
  • Automobilio nuomos kaina nepateiks nemalonių staigmenų. Teks mokėti tik tokią nuomos kainą, kokia jį ir rezervavote. Į automobilio nuomos kainą jau yra įskaičiuotas PVM mokestis, administravimo mokesčiai, privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, keleivių draudimas, draudimas nuo vagystės ir draudimas autoįvykio atveju su ribota asmenine atsakomybe. Žinoma, galima užsisakyti papildomą draudimą, norint gauti nulinę atsakomybę bet kokio įvykio atveju.
  • Taip pat galima papildomai išsinuomoti reikalingą įrangą: automobilio kėdutę vaikams, navigacijos sistemas, Wi-fi modemą ar kitus pageidaujamus priedus.

Vykstant nuomojamu automobiliu galima sutaupyti laiko ir piniginių lėšų. Įvertinkite visus pasiūlymus ir išsirinkite geriausią variantą.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas