„Verslo pusryčiai su meru“: verslininkai ir valdžios atstovai dalijosi rūpesčiais, pasiūlymais ir idėjomis

Birželio 7 dieną Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ įvairių sričių verslo atstovai rinkosi į pirmąkart Utenoje vykusį išskirtinio formato renginį „Verslo pusryčiai su meru“, kuriame dalyvavo Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, jo patarėjai Gerda Rušienė ir Gytis Stankevičius. Šis VšĮ Utenos verslo informacijos centro inicijuotas renginys, kaip tikimasi, vyks kartą per ketvirtį ir bus kalbama, diskutuojama, teikiami naudingi miestui bei rajonui verslo pasiūlymai, kad Utena taptų patrauklesnė ir gražesnė.

Pirmojo valdžios ir verslo atstovų susitikimo tikslas, anot Utenos verslo informacijos centro direktorės Irinos Šeršniovos, buvo susipažinti ir išklausyti vieniems kitus, išgirsti problemas ar pasidalyti idėjomis. „Kitą kartą planuojame organizuoti teminį susitikimą, – sakė I. Šeršniova. – Verslo žmonės visuomet turėjo ir turi norą susitikti bei bendrauti su valdžios atstovais. Tikimės, kad ši iniciatyva tęsis ir ateityje.“

Susitikti su meru, aptarti šios dienos aktualijas, išsakyti mintis, savo skaudulius prie apskritojo stalo susirinko Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo, Utenos apskrities darbdavių asociacijos atstovai, pramonės, statybos, paslaugų, logistikos ir kitų verslo sričių atstovai, kurie rodo iniciatyvą prisidėti prie mūsų krašto ateities kūrimo.

Nosted & UAB generalinis direktorius Algirdas Šabūnasdėkojo merui, pakvietusiam į tokio pobūdžio susitikimą su verslo žmonėmis. Dvi valandas trukusioje diskusijoje verslininkai vardijo jiems galvos skausmą keliančias problemas. Štai UAB „Agrenta“ vadovas Algis Trinkūnas kasdien susiduria su iššūkiu: vilkikams sudėtinga įvažiuoti į įmonės teritoriją dėl itin prastos būklės įvažiavimo dangos. Tą pačią problemą – neasfaltuotus kelius rajono teritorijoje – įvardijo ir individualios įmonės savininkas Audrius Kavolis.

Miesto centre įsikūrusio sporto klubo RL GYM savininkė Edita Narkutė-Leipuvienė taip pat nesidžiaugė šalia esančia duobėta automobilių stovėjimo aikštele, kurioje kasdien savo techniką laužo ne tik šio sporto klubo klientai, bet ir čia automobilius statantys kitų kaimyninių įstaigų darbuotojai.

Smulkiojo verslo atstovas Vaidas Lankauskas pasidžiaugė, kad daugėja individualių įmonių turėtojų ir Utena lyderiauja visoje Aukštaitijoje. Tačiau jis nepritaria Vyriausybės užmojui ateityje naikinti verslo liudijimus.

Forwarding services

Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas