Neeiliniame posėdyje – neeiliniai sprendimai

Ketvirtadienį vykusiame neeiliniame rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdyje buvo svarstomi tik trys klausimai. Du iš jų svarbiausi – jie buvo atidėti praėjusioje Taryboje.

Viename iš šių klausimų buvo aptariami Tarybos Antikorupcijos komisijos nuostatai ir sudaryta Tarybos Antikorupcijos komisija, kurios veikla apribota Tarybos įgaliojimų laikui. Komisijos nariais tapo Linas Bražionis, Vaidas Mikšys, Kęstutis Udras, Eimantas Puodžiukas, opozicijos pasiūlytas Marius Stankevičius. Šios komisijos opozicijos siūlymu buvo patvirtintas Eimantas Žulys, o pavaduotoju – Eimantas Puodžiukas. Sprendimas priimtas daugumos balsų skaičiumi (keturi Tarybos nariai susilaikė).

Kitas labai svarbus klausimas buvo sudaryti 2023 m. išrinktos savivaldybės tarybos įgaliojimų laikui Utenos rajono savivaldybės kolegiją. Tai padaryti privaloma pagal Vietos savivaldos įstatymą. Nors socialdemokratai balsavo prieš, į kolegiją pateko Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, vicemerai Rimantas Dijokas ir Daiva Pečionė, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Paulius Čyvas, Tarybos Aplinkos apsaugos, socialinių, sveikatos ir kaimo reikalų komiteto pirmininkas Arvydas Paleckis, Ekonomikos, finansų, biudžeto ir turto valdymo reikalų komiteto pirmininkas Egidijus Puodžiukas, Švietimo, kultūros ir sporto reikalų komiteto pirmininkas Eimantas Skersis, Teritorijų planavimo, statybos ir infrastruktūros plėtros reikalų komiteto pirmininkas Eimantas Puodžiukas, Kontrolės komiteto pirmininkas (opozicijos lyderis) Vitalijus Šeršniovas, Etikos komisijos pirmininkas Martynas Petkevičius ir šioje Taryboje patvirtintas Antikorupcijos komisijos pirmininkas Eimantas Žulys.

Kitas Tarybos posėdis numatomas birželio 29 dieną.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas