Verslo atstovai susitiko susipažinti su naująja valdžia

Praėjusios savaitės pabaigoje su Utenos rajono savivaldybės meru Marijumi Kaukėnu susitiko Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau – Panevėžio PPAR) prezidentas Sigitas Gailiūnas, generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, Panevėžio PPAR Utenos filialo direktorius Jurgis Dumbrava.

Susitikimo metu ne tik vyko pirma pažintis su naujuoju meru, bet ir buvo aptartos kai kurios bendradarbiavimo su savivaldybe detalės.

Taip pat atkreiptas dėmesys į didžiąsias pramonės įmones Utenoje, kurios priklauso Panevėžio PPAR Utenos filialui, kalbėta apie regiono plėtros tarybos posėdį, kuris turi įvykti po Visagino savivaldybės rinkimų (beje, po sekmadienį vykusių rinkimų Visagino savivaldybės meru vėl išrinktas Erlandas Galaguz), aptartos viešbučių statybos Utenoje problemos, taip pat Utenos kolegijos situacija. „Utenos dienos“ žiniomis, Utenos kolegiją norima prijungti prie Panevėžio kolegijos arba prie vienos iš Vilniaus ar Kauno aukštųjų mokyklų. Panevėžio PPAR vadovai vienareikšmiškai teigė, kad šios kolegijos turėtų likti savarankiškos, nes regionui ruošia paklausius ir reikalingus specialistus. Jiems pritarė ir meras M. Kaukėnas.

Po susitikimo Utenos rajono savivaldybės administracijoje Panevėžio PPAR vadovai nuvyko į Utenos kolegiją, kur aptarė specialistų rengimą verslo sektoriui. Anot jų, Aukštaitijos regionui labai svarbu (kas paaiškėjo ir susitikime su Utenos kolegijos vadovu dr. Raimundu Čepuku), kad Panevėžio ir Utenos kolegijos išliktų savarankiškos.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas