„ARK patogu ir patikima“ – naujoje vietoje

„ARK patogu ir patikima“ yra viena pirmųjų elektronikos parduotuvių Utenos mieste. Čia šimtai uteniškių įsigijo kompiuterių, jų priedų bei kitos elektroninės technikos ar pasinaudojo patyrusių meistrų kompiuterinės technikos remonto paslaugomis. Prieš porą metų pasikeitė įmonės savininkas, dabar jai vadovauja Eimantas Žulys, o šiemet parduotuvė persikėlė į naujas patalpas (Kauno g. 33, Utena, I aukštas).

Įmonei vadovauja uteniškis

Įdomu tai, kad ir anksčiau „ARK prekybai“ vadovavo uteniškiai, o prieš kiek daugiau nei dvejus metus verslą įsigijo Utenoje gimęs, augęs ir šaknis giliai įleidęs E. Žulys. „Po mokslų „Saulės“ gimnazijoje baigiau Utenos kolegiją, informacinių sistemų inžineriją. Apskritai su informacinėmis technologijomis, galima sakyti, esu visą gyvenimą. Esu tikras uteniškis“, – pasakojo UAB „ARK Prekyba“ direktorius. O tai, pasak jo, svarbu, daugelis uteniškių klientų, tiek jį, tiek įmonę pažįsta daug metų, žino patirtį bei kompetencijas. „Utena nedidelis miestas ir kai tave, tavo tėvus, vaikus pažįsta visi aplinkiniai, yra dar didesnė atsakomybė parduoti tik kokybiškas prekes bei siūlyti aukščiausios kokybės paslaugas“, – įsitikinęs „ARK patogu ir patikima“ savininkas.

UAB „ARK Prekyba“ gyvuoja jau 13 metų ir yra viena pirmųjų elektronikos parduotuvių Utenoje. „Aš įmonei vadovauju jau 2,5 metų, esu ir vienintelis akcininkas bei galiu prisipažinti, kad šie metai nebuvo lengvi tiek dėl verslo subtilybių, tiek dėl viena po kitos sekusių pasaulinių krizių“, – pažymėjo E. Žulys. Pasak jo, nors įmonė ir nedidelė, bet turi subūrusi puikius ilgametę patirtį turinčius specialistus: vadybininkes Liną Kučinskienę ir Dianą Juškienę bei techniką-inžinierių Algimantą Šliogerį.

Platus elektronikos prekių pasirinkimas, remonto paslaugos

„ARK patogu ir patikima“ siūlo patį įvairiausią asortimentą: kompiuterinė technika, stalinių kompiuterių surinkimas pagal kliento poreikius, programinė įranga… Jeigu didžiuosiuose prekybos centruose kompiuterį galima išsirinkti iš to, kas yra, „ARK patogu ir patikima“ specializuojasi pasiūlydama tai, ko reikia. „Jeigu gimnazistams reikalingas kompiuteris mokslams ir kartu žaidimams, mes padedame jį sukomplektuoti parinkdami optimaliausius parametrus. Jeigu įmonei reikalinga kompiuterinė technika darbui, mes ir tokią padedame išsirinkti. Žinoma, galime pasiūlyti ir paprasčiausius kompiuterius, jeigu reikia atlikti nesudėtingas funkcijas“, – įsiklausymą į kliento poreikius pažymėjo E. Žulys. Pasak jo, įmonės darbuotojai ne tik padeda išsirinkti reikiamą kompiuterį, bet ir paruošia jį darbui. Nes kompiuteris tik plastiko ir mikroschemų kratinys – tam, kad jis veiktų, reikia įdiegti norimas programas. Be kompiuterių, „ARK patogu ir patikima“ prekiauja ir įvairiais kompiuterių priedais: spausdintuvais, skeneriais, klaviatūromis, pelėmis, kameromis, mikrofonais, garsiakalbiais, nešiojamosiomis informacijos laikmenomis. „ARK patogu ir patikima“ taip pat prekiauja telefonais, GPS navigacijomis, buitine technika ir elektronika, sporto bei laisvalaikio prekėmis, apsaugos kameromis ir apsaugos sistemomis, yra ir nedidelis kanceliarinių bei biuro prekių skyrelis.

„Mes ne tik paruošiame naujus kompiuterius darbui, bet ir atliekame pilną kompiuterių, spausdintuvų diagnostiką, priežiūrą, remontą, prižiūrime įmonių IT ūkį. Diegiame kompiuterinius tinklus. Montuojame apsaugos kameras bei apsaugos sistemas“, – platų paslaugų spektrą pristatė įmonės savininkas.

Nauja, patogesnė vieta

13 metų „ARK prekyba“ (kompiuteriai) buvo Kauno g. 19, II aukšte. Nuo šiol visi uteniškiai ir miesto svečiai „ARK patogu ir patikima“ gali rasti pora šimtų metrų toliau – Kauno g. 33, I aukšte (buvusi mėsos parduotuvė). „Visus 2,5 metų iš klientų tekdavo sulaukti komentarų, kad esame labai nepatogioje vietoje antrame aukšte, be to, niekada nebūdavo vietos automobiliui pastatyti. Ieškoti naujų patalpų paskatino ir dujų kainų šuolis, nes patalpos Kauno g. 19 šildomos dujomis“, – persikraustymo priežastis vardijo E. Žulys. Anot jo, naujos patalpos jaukesnės, ir priešais duris (Kauno g.), ir vidiniame kieme yra vietos klientų automobiliams statyti. O kadangi patalpos mažesnės, tikimasi ir sutaupyti apmokant už šildymą bei kitas komunalines paslaugas. „Džiaugiamės, kad senieji klientai mus greitai suranda ir atvykę labai sveikina dėl sprendimo persikraustyti, nes pirmas aukštas visiems yra daug patogiau, ypač vyresnio amžiaus uteniškiams“, – naujos vietos privalumus dėstė „ARK patogu ir patikima“ vadovas. Pasak jo, persikeliant į naują vietą buvo nuspręsta ir atsinaujinti įvaizdį, spalvą bei panaikinti žodį „prekyba“ iš parduotuvės pavadinimo. Todėl dabar parduotuvė vadinasi „ARK patogu ir patikima“.

Visus uteniškius ir miesto svečius „ARK patogu ir patikima“ kviečia į naujas patalpas, esančias Kauno g. 33, Utenoje (I aukštas), darbo dienomis nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais nuo 10 iki 13 val. Daugiau informacijos tel. 8 611 17 125. Visas „ARK patogu ir patikima“ prekes galima rasti ir interneto svetainėje www.ark.lt.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas