Smėlio gatvėje kilęs gaisras neapsiėjo be aukų

Rugpjūčio 24-os, trečiadienio, pavakarę (apie 17 val.) Utenoje, viename iš Smėlio gatvėje esančių daugiabučių gyvenamųjų namų, kilo gaisras, kurio metu nukentėjo gyventojai, gyvybės neteko naminis gyvūnas.

Penktame aukšte esančiame bute kilusio gaisro metu išdegė nedidelis kambarys, namų apyvokos daiktai, aprūko koridorius, sanitarinis mazgas, laiptinė. Bute gyvenanti moteris apdegė veidą – medikai ją apžiūrėjo įvykio vietoje, o nukentėjusį gyventojos sūnų (gim. 2017 m.) išsivežė į gydymo įstaigą. Nugaišo katinas.

Gesinant gaisrą užlieti apatiniai butai iki antro aukšto. Dūmams iš laiptinės pašalinti ugniagesiai panaudojo ventiliatorių.

Kaip portalui udiena.lt teigė Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Dainius Steiblys, pirminiais duomenimis, gaisras kilo dėl mažamečio berniuko neatsargaus elgesio su ugnimi. Įvykis tiriamas.

Anot D. Steiblio, bute tuo metu buvo motina su dviem vaikais. Jaunėlis su mama miegojo kambaryje, o vyresnėlis, šešiolikmetis, snaudė virtuvėje, kol jo nepabudino čaižus prieškambaryje įrengto dūmų detektoriaus garsas. Atsibudęs vaikinas pamatė, kad butas pilnas dūmų, ant jo lovos sėdėjo mažasis broliukas. Čiupęs į rankas brolį ir telefoną, paauglys nubėgo į kambarį žadinti mamos ir išvydo, kad dega lova. Visi gyventojai nedelsdami išėjo iš namų.

„Galima pasidžiaugti, kad dūmų detektorius išgelbėjo šių žmonių gyvybes“, – sakė D. Steiblys.

„Utenos dienos“ inf.

Utenos PGT nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas