Karantino sąlygomis studijas baigusiems Utenos kolegijos absolventams įteikti diplomai

Vasario 11 dieną Kūrybinių industrijų centre ,,Taurapilis” buvo įteikti pirmieji diplomai šių metų Utenos kolegijos absolventams.

Šiais metais Sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį ir bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikaciją gavo 67 (37 lietuvių grupės, 30 užsienio grupės) Bendrosios praktikos slaugos studijų programos absolventai. Socialinių mokslų profesinio bakalauro laipsnis ir  socialinio darbuotojo kvalifikacija suteikta 22 Socialinio darbo studijų programos užsienio grupės absolventams.

Sveikindamas absolventus, Utenos kolegijos direktorius dr. Raimundas Čepukas pažymėjo, kad diplomus gaunančių specialistų studijos vyko itin sudėtingu pandeminiu laikotarpiu, karantino sąlygomis. Direktorius pasidžiaugė, kad visus sunkumus pavyko įveikti, ir priminė absolventams įgyto išsilavinimo vertę bei pripažinimą visoje Europos Sąjungoje.

Medicinos fakulteto dekanė Danguolė Šakalytė pabrėžė, kad diplomuoti slaugytojai bei socialiniai darbuotojai yra laukiami kaip profesionalai, išmanantys savo darbą. ,,Aš labai tikiu jumis ir noriu palinkėti, kad jūsų darbai būtų prasmingi, puoštų Lietuvą, Latviją, Ukrainą ir kitas šalis”, – sakė dekanė.

Absolventus taip pat pasveikino ir profesinės sėkmės palinkėjo Slaugos ir burnos priežiūros katedros vedėja Asta Šulskienė.

Savo pasiryžimą dirbti dėl žmonių sveikatos ir gerovės slaugos specialistai patvirtino duodami XXI amžiaus slaugytojo priesaiką.

Po diplomų įteikimo absolventai nuoširdžiai dėkojo dėstytojams ir kitiems darbuotojams už profesines žinias, žmogiškąją šilumą ir išmintį, pagalbą bei patarimus.

Jaukią renginio nuotaiką sukurti padėjo Martino Clarke atliktos dainos bei vedėjo, dėstytojo Egidijaus Gečiausko nuoširdumas ir žaismingumas.

Absolventų artimieji ir visi kiti, norėję pasidžiaugti švente, turėjo galimybę tiesioginę renginio transliaciją stebėti Utenos kolegijos Facebook platformoje.

Utenos kolegijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas