„Juventus“ 3×3 pasaulio čempionato finale – tarp stipriausių

Šiemet Utenos „Juventus“ krepšinio komanda verta pagyrų jau nuo pat prasidėjusio sezono pradžios. Kaip aiškina krepšinio specialistai, tokios pajėgios ekipos Utenoje dar nebuvo. Pandemijai nutraukus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovas, Utenos komanda liko penktoje vietoje – praėjęs sezonas buvo baigtas nesužaidus visų rungtynių. Staigmenų netrūko ir vasarą.

Šis naujas „Betsafe-LKL“ sezonas prasidėjo susitikimu su labai pajėgia Vilniaus „Ryto“ ekipa: „Juventus“ krepšininkai buvo priversti pripažinti Vilniaus komandos pranašumą – 77:106 (15:17, 23:27, 16:32, 23:30). Kitas susitikimas praėjusį savaitgalį su Prienų„CBet“ krepšininkais vyko jau Utenos daugiafunkcio sporto centro arenoje, kur žiūrovai išvydo tikrą krepšinio spektaklį ir tik pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje pergalę šventė Utenos „Juventus“ – 89:84 (15:19, 23:21, 18:20, 22:18, 11:6).

Uteniškiams 23 taškus pelnė Ignas Vaitkus, po 15 – Martynas Gecevičius ir Julius Jucikas, 11 – Bryantas Crawfordas, 9 – Vytautas Šulskis, 6 – Gintautas Matulis, 4 – Žygimantas Skučas, 3 – Mindaugas Kupšas.

Varžovų gretose išsiskyrė 21 tašką pelnęs D. Domarkas, po 17 pridėjo M. Wrightas ir R. Miniotas.

Šiuo metu „Juventus“ turi vieną pralaimėjimą ir vieną pergalę bei LKL turnyrinės lentelės rikiuotėje – vėl penkti, nusileisdami stipriausios ir praėjusiame sezone buvusioms komandoms. Kitas susitikimas vyks Utenoje spalio 3-ą: čia „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato dvikovą su Kėdainių „Nevėžiu“.

Beje, vasaros pabaigoje „Juventus“ FIBA 3×3 Masters World Tour turnyre Debrecene pasiekė aukštų rezultatų. To Utena ir krepšininkų sirgaliai turbūt nesitikėjo: keturi vyrai (Ignas Vaitkus, Darius Tarvydas, Vytautas Šulskis ir Gintautas Matulis) su vyr. treneriu Žydrūnu Urbonu priešakyje nugalėjo visus favoritus Lietuvoje (iki traumos žaidė ir Žygimantas Skučas) bei iškovojo teisę žaisti pasauliniame 3×3 čempionate Debrecene Vengrijoje.

O Utenos „Juventus – Uniclub Casino“ nužygiavo iki didžiojo finalo ir iškovojo antrąją vietą.

Pirmųjų šio sezono LKL varžybų Utenoje didžiosios pertraukos metu „Juventus“ 3×3 vyrų pasiektus rezultatus įvertino ir rajono vadovai – Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas įteikė ne tik padėkas, bet ir dovanas.

Parengė Vytautas RIDIKAS

V. Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas