Ankstų antradienio rytą į sostinę traktoriais išvyko būrys uteniškių

Antradienio rytą Vilniaus gatves užtvindė sunkioji ūkininkų technika – traktorių kolonos nusidriekė Gedimino prospekte, sostinės centre. Protesto akcija prasidėjo sausio pradžioje, kuomet ūkininkai degino laužus piktindamiesi tuo, kad iki šiol nėra sprendžiamos įsisenėjusios problemos žemės ūkyje.

Vilnių šturmavo apie 20 ūkininkų iš Utenos

Manoma, kad sostinėje per keturias dienas suvažiuos apie tūkstantį sunkiosios žemės ūkio technikos, taip pat ir miškovežių su priekabomis.

Prie protestuojančių dalyvių prisijungė ir uteniškiai ūkininkai. Sėdę į savo traktorius iš Utenos apie 5 val. ryte išvyko apie 20 ūkininkų, prie jų prisijungė kitų kaimyninių rajonų ūkininkai. Sostinę pasiekė maždaug 70 sunkiasvorės technikos kolona, kurią Vilniaus rajone pasitiko ir iki sostinės centro lydėjo policijos pareigūnai.

„Mūsų kolona vis didėjo, prie Vilniaus dar prisijungė kelios nedidelės kolonos iš kitų rajonų“, – kalbėjo uteniškiai ūkininkai, kurie iš ryto daugiau nei 100 kilometrų atstumą įveikė per maždaug penkias valandas.

Paklausti, kokios nuotaikos tvyro Vilniuje, ūkininkai teigė, kad vilniečiai labai palaiko protestuotojus, juos sveikina, linki sėkmės, tačiau buvo vos keletas nedraugiškų miestelėnų, kurie pasitiko šūkaudami ir piktindamiesi, kad traktorių kolonos jiems trukdo pravažiuoti.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Stanislovo Zakarausko video ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas