Utenos kredito unija telefone – startavo LKU išmanioji programėlė

Naujosios technologijos finansų įstaigoms atvėrė klientams galimybes teikti dar lengviau ir patogiau pasiekiamas paslaugas. LKU kredito unijų grupė, kuriai priklauso ir Utenos kredito unija, tapo pirmąja kredito unijų grupe Lietuvoje, savo nariams pristačiusia išmaniąją programėlę. Pastaroji leis privatiems ir verslo klientams pasiekti savo mokėjimo sąskaitas visur, kur yra interneto ryšys – Lietuvoje ir užsienyje.

Poreikį diktuoja jaunoji karta

Nemaža dalis Utenos kredito unijos narių vis dar yra įpratę atlikti kasdienes operacijas atvykę į savo kredito unijos klientų aptarnavimo vietą. O apie pusė kredito unijų grupės narių aktyviai naudojasi ir būtinas finansines operacijas atlieka per elektroninę bankininkystę. Visgi pastaraisiais metais ryškėja naujos tendencijos.

LKU kredito unijų grupę prižiūrinčios Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) administracijos vadovas ir valdybos pirmininkas Mindaugas Vijūnas teigė, kad kurti kredito unijų išmaniąją programėlę nuspręsta įsiklausius į rinkos pasiūlą ir klientų poreikius: „Kredito unijos Lietuvoje stiprėja ir pribrendome technologiniams pokyčiams. Jau pristatėme nuotolinę narystės savitarnos sistemą ir džiaugiamės galėdami startuoti su LKU išmaniąja programėle. Nors išmaniosiomis bankų programėlėmis klientai naudojasi ne vienus metus, lietuviškoms kredito unijoms tai reikšmingas žingsnis, kilstelėjęs paslaugų prieinamumą ir jų kokybę į naują lygmenį.“

Utenos kredito unijos administracijos vadovas Andrius Mackonis akcentavo, kad šios naujovės nariams atveria daugiau pasirinkimų, kaip pasiekti kredito uniją ir jos paslaugas: „Kredito unijos narių, kurių kasdienis palydovas – išmanusis telefonas, sparčiai daugėja. Džiaugiamės galėdami į tai reaguoti ir tapti dar artimesne finansų įstaiga savo esamiems ir potencialiems klientams.“

Daugiau privalumų vienoje vietoje

Išmanioji programėlė buvo sukurta bendradarbiaujant su unikalius IT sprendimus vystančia bendrove „Baltic Amadeus“, pritaikiusia „FinCell“ technologinę platformą LCKU poreikiams. O inovacinis partneris LCKU pasitelkė turimą atvirosios bankininkystės sąsają.

Aptardamas esminius produkto saugos ir atitikties aspektus, „Baltic Amadeus“ technologijų direktorius Vitalis Kavaliauskas pabrėžė – „FinCell“ veikia naudodamasi tarptautiniais „NextGenPSD2“ ir Berlyno Grupės standartais. „Visa tai užtikrina techninių ir organizacinių normų laikymąsi, kadangi produktas jungiasi su pagrindine finansinės įstaigos sistema per atvirą aplikacijų programavimo sąsają. Ekspertai, sukūrę „FinCell“, yra sertifikuoti pagal CISSP ir CDPSE. Tai patvirtina, kad LKU išmaniosios programėlės kūrimo procese buvo užtikrinti visi būtinieji saugumo ir atitikties elementai“, – komentavo V. Kavaliauskas.

LKU išmaniosios programėlės vartotojai – fiziniai asmenys – vos keliais paspaudimais galės atlikti mokėjimo pavedimus, patikrinti sąskaitos likutį, peržiūrėti paskutinių mokėjimų sąrašą, gauti savo mokėjimo sąskaitų išrašą ir atlikti kitus veiksmus. Taip pat naudojantis programėle galima paskambinti arba išsiųsti žinutę savo kredito unijos specialistui. Artimoje ateityje žadama išplėsti esamas programėlės funkcijas ir verslo klientams.

Utenos kredito unija primena, kad visi iki š. m. gruodžio 31 d. LKU išmaniąją programėlę parsisiuntę ir prie jos prisijungę vartotojai dalyvauja konkurse. Konkurso dalyviai turės galimybę laimėti 1 iš 50 firminių LKU termosinių puodelių.

LKU išmaniąją programėlę galima nemokamai parsisiųsti ir įdiegti į kelis skirtingus įrenginius, o jos naudojimas – paprastas ir intuityvus. Programėlė jau pasiekiama ir LKU grupės kredito unijų klientai ją gali atsisiųsti iš „Google Play“ („Android“) bei „AppStore“ („iOS“) parduotuvių.

Daugiau informacijos apie Utenos kredito uniją, išmaniąją programėlę ir kitas paslaugas internete www.uku.lt arba adresu: Aušros g. 34-3, Utena, telefonu (8 389) 50 995.

Utenos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas