Iki akcija – puiki galimybė sutaupyti

„Iki“ – tai vienas populiariausių prekybos centrų, kurį esame pratę rinktis kasdieniams apsipirkimams. Iki akcija visada suteikia galimybę sutaupyti pinigų, tad apsipirkimas šioje parduotuvėje visuomet yra puiki mintis. Įvairūs ypatingi pasiūlymai yra nuolatos atnaujinami, tad kiekvienas pirkėjas gali išsirinkti jiems labiausiai tinkančių galimybių. Šiame prekybos centre visuomet yra taikomos nuolaidos svarbiausioms kasdienėms prekėms, todėl pirkinių krepšelio vertė tampa gerokai mažesnė.

Paprastesnis pirkinių planavimas

Šiandien prekybos centrai siūlo iš tiesų didelį įvairios produkcijos pasirinkimą, todėl nuvykus į prekybos vietą ne visada yra paprasta  nuspręsti, kokios prekės turėtų atsidurti pirkinių krepšyje. Būtent todėl visada yra palanku pirkinius planuoti iš anksto: pasidomėję šiuo metu vykstančiomis akcijomis galėsite kur kas paprasčiau nuspręsti, kokias prekes vertėtų įsigyti, o nuvykus į parduotuvę nebereikės sukti galvos, kokius produktus vertėtų įsigyti. Nors parduotuvėje Iki akcija neretai patraukia akį, tačiau niekam ne paslaptis, kad daugiausiai pinigų pavyksta sutaupyti tada, jei pirkiniai yra planuojami dar iš anksto. Kurį laiką buvome pratę akcijų leidinius rasti savo pašto dėžutėje, tačiau jie neretai pasimeta tarp kitų spaudos gaminių, todėl visada yra pravartu tokius leidinius peržiūrėti internetinėje erdvėje. Prireiks ne daugiau nei minutės, ir jūs galėsite sužinoti apie šiuo metu galiojančius ypatingus pasiūlymus.

Šviežia produkcija geriausia kaina

„Iki“ prekybos centras ypatingai didelį dėmesį skiria produkcijos šviežumui, tad galite būti užtikrinti, kad čia visuomet įsigysite aukščiausios kokybės prekių. Visai nesvarbu, kokių gaminių planuojate įsigyti, galite būti visiškai ramūs, kad „Iki“ parduotuvėje rasite tikrai šviežių, maistingų, ir, žinoma, skanių maisto produktų. Dauguma pirkėjų šį prekybos centrą renkasi būtent dėl prekių kokybės, tačiau vyrauja nuostata, kad už kokybę visuomet tenka mokėti brangiau. Vis dėlto, tai nėra tiesa: šiuo metu vykstanti Iki akcija visada padeda sutaupyti, o svarbiausia yra tai, kad nuolaidos visuomet yra taikomos patiems aktualiausiems gaminiams. Kasdienio pirkinių krepšelio vertė šiame prekybos centre visuomet gali būti gerokai mažesnė, todėl nepraleiskite progos kokybiškių gaminių įsigyti pigiau.

Nepamirškite lojalumo kortelės

Iki akcija neretai yra taikoma lojalumo kortelės savininkams, todėl vykdami į šį prekybos centrą nepamirškite jos pasiimti. Palanku yra tai, kad „Iki“ prekybos centro lojalumo kortelė nuolaidą pritaiko iš karto, taigi, už įvairius pirkinius mokėsite gerokai mažiau. Vis dar neturite šios nuolaidų kortelės? Ją įsigyti tikrai nėra sudėtinga: tereikia užpildyti anketą (ją galite gauti kasoje ar atsispausdinti namuose)  ir ją pateikti parduotuvės darbuotojui. Su šia lojalumo kortele turėsite galimybę kiekvieną savaitę pasinaudoti net 50 skirtingomis nuolaidomis, bus teikiama papildoma nuolaida „Iki Gourmet“ gaminiams, o gimtadienio dieną turėsite galimybę gauti net 10 procentų nuolaidą visam pirkinių krepšeliui. Taigi, susitiksime „Iki“!

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas