Ignalinos kredito unija – tarptautinis bendradarbiavimas atveria didesnes galimybes klientams

Atsižvelgdama į augančius klientų poreikius, Ignalinos kredito unija nuolat gerina teikiamų paslaugų kokybę ir plečia jų spektrą. Nuo 2019 metų į kredito unijos paslaugų paketą įtraukti draudimo produktai, kuriuos teikia bendrovė GRAWE. Tai – Austrijos draudimo gigantas, žinomas dėl savo patikimumo ir ilgametės patirties. Tad, ar šis tarptautinis lyderis gali atnešti naudos Lietuvos klientams? Apie visa tai plačiau.


Ignalinos kredito unijos valdybos narių stažuotė Austrijoje, viešint pas GRAWE draudimo partnerius

„GRAWE pasirinkimas buvo sąmoningai priimtas dėl jų finansinio stabilumo, išskirtinės tarptautinės reputacijos, individualaus požiūrio į klientus ir ilgametės patirties“, – teigia Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė. Tai – draudimo bendrovė, kuri užtikrina aukštą paslaugų kokybę ir suteikia mūsų nariams galimybę naudotis tarptautiniu mastu pripažintomis draudimo paslaugomis. Mūsų nariai vertina saugumą ir stabilumą, o bendradarbiavimas su GRAWE tai užtikrina. Per šiuos bendradarbiavimo metus jau spėjome įsitikinti, jog GRAWE išsiskiria ypatingu požiūriu ne tik į klientus, bet ir į partnerius. Tad siekdami teikiamų paslaugų kokybės ir plėtros galimybių, visai neseniai kartu su Ignalinos kredito unijos valdybos nariais – Marijona Lukaševičiene, Olga Oleškevič ir Jurgiu Dumbrava – viešėjome Austrijoje pas GRAWE partnerius. Norėdami tiesiogiai išgirsti apie šio draudimo teikiamą naudą buvome pakviesti susipažinti su kompanijos darbuotojais bei draudimo produktų vartotojais vietinėje rinkoje.

Kaip Austrijos ūkininkai vertina GRAWE draudimo produktus ir kokios jų įžvalgos gali būti naudingos Ignalinos kredito unijos nariams?

„Susitikimų su Austrijos verslininkais ir ūkininkais, kurie jau naudojasi GRAWE paslaugomis metu, buvome nustebinti šio draudimo produktų dideliu populiarumu ir jų aiškiai suprantama nauda“, – įžvalgomis dalijasi Lietuvos ūkininkų sąjungos Ignalinos rajono skyriaus pirmininkė M. Lukaševičienė. Vietos ūkininkai ne tik akcentuoja draudimo būtinumą, kaip finansinio saugumo komponentą, bet ir vertina GRAWE produktus kaip tradiciją. Jie taiko ilgalaikę finansinę strategiją, kaupdami lėšas senatvei. Tai – nemenkas atotrūkis lyginant su Lietuva, kur jaučiami kultūriniai skirtumai draudimo paslaugų įtakos suvokimui. Tvirtas austrų nusiteikimas renkantis GRAWE produktus, suteikia saugumo jausmą. Juos įsigyja besirūpindami savimi bei savo artimaisiais, nes nutikus nelaimei – traumai ar kritinei ligai – finansinė našta užgriūva ne vieną asmenį, o visą šeimą. Tad vietos ūkininkai neabejoja draudimo produktų nauda, reikalingumu, neįsivaizduoja savo ūkių ateities be tokių stabilumą užtikrinančių priemonių“, – teigia pašnekovė.

O. Oleškevič akcentuoja, jog Austrijos ūkininkai naudojasi ilgalaike finansine apsauga galvodami ne tik apie save, bet ir apie būsimas kartas. Ji teigia, jog to priežastis – susiklosčiusi ūkių perimamumo tradicija Austrijoje. Mat šioje šalyje vyrauja šeimos ūkiai, kuriuose ūkininkauja kelios kartos po kelis šimtus metų, o turtas negali būti parduodamas palikuonims kaip Vokietijoje. Todėl ūkininkai jau nuo pačios ūkininkavimo veiklos pradžios pradeda kaupti savo pensijai, kad senatvėje nereikėtų prašyti išlaikymo iš savo vaikų. „Labai panaši situacija ir Lietuvoje – ūkininkas senatvės pensiją sukaupia labai menką, perdavus ūkį vaikams, rentos nepaprašysi, tad lieka vienintelis kelias – lėšomis senatvei pasirūpinti pačiam. Ir kaupti jau reikia pradėti dabar, neatidėliojant“, – pabrėžia M. Lukaševičienė.


Susitikimas su Erik Venningdorf – GRAWE valdybos nariu bei Patrick Kolb – generaliniu EUROLIFE GROUP direktoriumi

Kokią naudą GRAWE draudimo produktai gali suteikti verslui?

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo vadovas J. Dumbrava, dalindamasis įžvalgomis viešnagės Austrijoje metu, pabrėžia, kad Austrijoje verslą pradėti be draudimo yra neįmanoma. Tai rodo, kad finansinė apsauga ir stabilumas yra itin svarbūs kiekvienam Austrijos verslininkui. Lietuvoje dar trūksta tokio požiūrio, tačiau matome, kad ilgainiui situacija keičiasi, ir vis daugiau žmonių pradeda vertinti finansinio saugumo svarbą. Susitikimų su vietos verslininkais metu išgirdome tiesioginius atsiliepimus, kaip draudimo paslaugos gali padėti įveikti finansinius iššūkius. GRAWE siūlomas socialinės gerovės paketas darbuotojui yra būtent ta priemonė, kurią gali naudoti darbdavys, norėdamas išsiskirti iš kitų ir taip skatinti savo lojalius darbuotojus. Be to, tai puiki motyvacinė priemonė darbuotojui bei palanki mokestinė nauda darbdaviui. Visa tai galime sėkmingai taikyti ir Lietuvoje, besinaudojant GRAWE draudimu!


Lietuvos ūkininkų sąjungos Ignalinos rajono skyriaus pirmininkė Marijona Lukaševičienė vizito Austrijoje pas vietos ūkininkus metu

Ar GRAWE draudimo paslaugos gali būti pritaikytos individualiems Lietuvos klientų poreikiams?

„Taip, GRAWE draudimo paslaugos gali būti pritaikytos individualiems poreikiams“, – tikina Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta. Nesvarbu, ar esate verslininkas, ūkininkas ar šeimos žmogus, GRAWE turi plačią paslaugų paletę, kuri atitiks kiekvieno pageidavimus ir poreikius. Tai reiškia, kad galite jaustis saugūs ir užtikrinti dėl savo ateities, turėdami draudimo planą, kuris yra sukurtas specialiai Jums.

Kodėl verta rinktis GRAWE draudimo produktus?

„Būtent GRAWE draudimo produktai yra orientuoti į finansinį planavimą, suteikiantį mūsų nariams galimybę pasirūpinti savo ateitimi, kaupiant lėšas senatvei, apsaugant savo turtą, investuojant į darbuotojų motyvacinę aplinką“, – pabrėžia Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė V. Čeponienė. GRAWE garantuoja ne tik finansinį saugumą, bet ir asmeninį požiūrį į kiekvieną klientą. Tai reiškia, kad draudimo planas bus adaptuotas, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius ir gyvenimo aplinkybes, o tai svarbu, gyvenant sparčiai besikeičiančiame pasaulyje. Draudimas nėra tik papildoma išlaida – tai esminė verslo, ūkio, asmens turto ir sveikatos apsaugos dalis, užtikrinanti finansinį stabilumą ir saugumą. Lietuvoje dar trūksta tokio požiūrio, tačiau esame įsitikinę, kad ir mūsų nariai gali iš to pasimokyti bei pasinaudoti GRAWE teikiamomis galimybėmis.

„Ignalinos kredito unijos“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas