„Optikos pasaulio“ salonuose – naujausi akinių mados pasiūlymai

Didžiausias Lietuvoje optikų tinklas „Optikos pasaulis” Utenoje organizavo vakarą, kurio metu svečiams pristatė šio sezono akinių mados tendencijas, suteikė profesionalios informacijos apie akių priežiūrą ir supažindino su kitomis šios srities aktualijomis.

Utenoje – pirmas susitikimas
Susirinkusieji turėjo laiko ne tik gauti atsakymus į rūpimus klausimus, diskutuoti, bet ir pasimatuoti patinkančius akinių rėmelius ar saulės akinius. Panašaus pobūdžio renginys uteniškiams organizuotas pirmą kartą. Įmonės atstovų teigimu, supažindinti Lietuvos miestų gyventojus su stilingomis akinių naujienomis bus stengiamasi ir ateityje.

Įdomu sužinoti
Ilgametę veiklos patirtį turinčio „Optikos pasaulio” kolektyvas savo žiniomis nutarė pasidalyti ne atsitiktinai. Poreikį daugiau sužinoti apie akinių madą išreiškė patys klientai. Pasak produkto vadovės Ingos Steponavičienės, ji su kolegomis dažnai išgirsta klausimų apie tai, kodėl nevyksta akinių rėmelių kolekcijų pristatymai, kodėl nėra galimybės išgirsti specialistų komentarų.
„Taigi panašūs klausimai bei išsakyti klientų pageidavimai paskatino mus
susimąstyti, kad egzistuoja stilingų naujienų pristatymo visuomenei poreikis. Iš Paryžiuje bei Milane vykusių garsių
akinių mados kūrėjų parodų parsivežę naujausias kolekcijas norėjome su jomis supažindinti ir kitus tam neabejingus žmones”, – sakė I. Steponavičienė.

Madingos naujovės
„Optikos pasaulio” specialistai pastebi, jog daugelis į optikos salonus užsukusių žmonių yra įsitikinę, kad jiems tinka tik klasikinio stiliaus, beveik nepastebimi akiniai. Tačiau vertėtų būti drąsesniems, nebijoti pasimatuoti kuo įvairesnių stilių, formų ir spalvų akinių. Juolab kad pasirinkimas šį sezoną tikrai įvairus. Žymiausių akinių gamintojų
kūriniuose karaliauja tiek skaidrus plastikas, tiek ryškios spalvos – žalia, oranžinė, geltona, mėlyna.
Kalbant apie formas, podiumo viršūnėje įsitaisę apvalūs, katės akių formos, masyvaus plastiko akiniai, puošti gėlių raštais bei
išraiškingomis aukso ar sidabro detalėmis. Siekiančius išskirtinumo turėtų patraukti odos bei medžio imitacijos motyvai. Pastaruoju metu populiarumu pasižymi iš itin tvirtų, smūgiams atsparių bei lengvumo suteikiančių medžiagų pagaminti akinių rėmeliai. Jie ne tik suteikia ypatingą komfortą, bet ir tinka alergiškiems žmonėms.
„Optikos pasaulio” darbuotojai pataria nepagailėti laiko bei pastangų renkantis sau tinkamiausius akinių rėmelius. Pasak I. Steponavičienės, besidominčių akiniais sparčiai daugėja, nes tai gali būti ne tik regos korekcijos priemonė, bet ir madingas aksesuaras net ir nepriekaištingą regėjimą turintiems klientams. Svarbu atkreipti dėmesį, kad akiniai ne tik papuoštų, bet ir užtikrintų gerą savijautą, būtų patogūs.
„Optikos pasaulis” savo klientams siūlo bene didžiausią akinių asortimentą Lietuvoje. Jame beveik 100 puikiai pažįstamų garsių dizainerių vardų, tokių kaip Valentino, Swarovski, Dolce&Gabbana, Gucci, Prada, Lacoste, Calvin Klein ir kt. Taip pat akinių
nešiotojų laukia ne vienas inovatyvus sprendimas – akiniai su keičiamais lęšiais, prailgintomis kojelėmis ar sulankstomi akiniai.

Lęšiai ne tik prekė
Produkto vadovė Algita Vaičiulienė į renginį susirinkusiems svečiams papasakojo apie klientų įpročius, susijusius su akių sveikatos priežiūra, ir pateikė patarimų, kaip regėjimu pasirūpinti dar geriau.
Anot A. Vaičiulienės, žmonės optikos salonuose daugiausia dėmesios kiria akinių rėmeliams, o akinių lęšiai dažniausiai lieka nuošalyje. „Iš tiesų lęšiai yra itin svarbūs, nes jie užtikrina apsaugą nuo daugelio neigiamų faktorių. Mes didelę dalį laiko praleidžiame prie išmaniųjų prietaisų, būtent nuo jų kenčia mūsų akys, prastėja bendra savijauta, todėl labai svarbu tinkamai tuo pasirūpinti”, – kalbėjo A. Vaičiulienė.
Pasak produkto vadovės, pagelbėti gali ne tik maisto papildai, bet ir akinių lęšiai, turintys keletą apsauginių sluoksnių. Svarbios tokios dangos, kurios slopina mėlynos šviesos intensyvumą, saugo nuo atspindžių, leidžia matyti ryškesnį, skaidresnį vaizdą ir palengvina lęšio valymą bei priežiūrą.

„Optikos pasaulio” kolektyvas maloniai kviečia užsukti į savo salonus, kur turėsite galimybę pasirūpinti savo akimis, apsilankyti pas akių priežiūros specialistą ir išsirinkti tinkančius bei patinkančius akinius iš gausaus stilingomis naujovėmis papildyto asortimento. „Optikos pasaulis” Utenoje įsikūręs Aušros g. 9 ir J. Basanavičiaus g. 127 (PC „Norfa”). 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas