Atsisveikindami kariai Utenoje demonstravo techniką ir ginkluotę

Sekmadienį, spalio 18 dieną, šalia Utenos daugiafunkcio sporto centro vyko Lietuvos kariuomenės Vyčio apygardos 5-osios rinktinės pratybų „Gudrus ir stiprus Aukštaitis 2015″, trukusių keletą dienų, uždarymas.

Renginio dalyviai galėjo išgirsti politologės prof. dr. Jūratės Novagrockienės pranešimą tema „Šiuolaikinės hibridinio karo grėsmės” ir prof. Valdo Rakučio pranešimą „Hibridinio karo grėsmės. Istoriniai aspektai”. Prof. Valdas Rakutis ir politologė Jūratė Novagrockienė vedė atvirą diskusiją apie šiuolaikines hibridinio karo grėsmes.
Uteniškiai turėjo galimybę aplankyti Lietuvos kariuomenės technikos ir ginkluotės parodą, apžiūrėti Vytauto Didžiojo karo muziejaus kilnojamąją parodą „Lietuvos kariuomenės karininkai – ginkluotos rezistencijos dalyviai 1944-1946 m.”, pabandyti šaudyti į taikinius iš šratasvaidžių, išmarginti veidą maskuojančiomis spalvomis, paragauti kareiviškos košės, virtos karo lauko virtuvėje, net septynis šimtus porcijų talpinančiame katile.
Kaip portalui „Utenos diena” sakė į mūsų miestą iš Radviliškio, Panevėžio, Anykščių atvykę Lietuvos kariai, visos pratybos yra naudingos ir reikalingos, o šios, vykusios Utenos regione svarbios tuo, kad buvo organizuojamos kartu su civiline valdžia, nemažai veiklų galėjo stebėti gyventojai.

Laikraščio „Utenos diena” inf., N. Jonavičienės nuotr.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas