Šventiniame krepšinio turnyre – atkakli kova iki paskutinės sekundės

Rugpjūčio 13-ą, prieš pradedant švęsti Žolinės šventę, Utenio stadione buvo surengtas pirmasis 3 prieš 3 krepšinio turnyras „Žolinė 3×3“. Turnyro iniciatorius ir idėjos sumanytojas – Lietuvos Respublikos Seimo narys Gintautas Paluckas, kuriam organizuoti renginį padėjo Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Paulius Čyvas.

„Lietuvos krepšinis šiais metais mini savo šimtmetį. Ši vasara visam Lietuvos krepšiniui neeilinė – čempionatuose puikiai pasirodo mūsų vaikinai ir merginos, vyrų ir moterų trijulių rinktinės pateko tarp geriausių pasaulio komandų, o nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė draugiškuose mačuose taip pat atrodo neblogai, lūkesčiai tikrai dideli. Tai labai sunkaus sportininkų, jų tėvų ir mūsų krepšinio bendruomenės darbo rezultatas. O kaip kilo sumanymas suorganizuoti tokį turnyrą Utenoje? 3 prieš 3 krepšinis neseniai tapo olimpine sporto šaka, jo populiarumas kasmet vis auga. Norisi, kad jaunimas laisvalaikį leistų aktyviai, susipažintų su šia perspektyvia sporto šaka. Kodėl gi jiems nepasirinkus krepšinio? Tikiuosi, kad šis renginys ateityje taps gražia tradicija“, – apie turnyro idėją pasakojo jo globėjas G. Paluckas.

Į šventinį Žolinės krepšinio turnyrą, kuriame komandos varžėsi dviejose amžiaus ir pajėgumo grupėse (iki 14 metų amžiaus ir suaugusieji), susirinko 17 komandų iš Utenos, Ukmergės, Anykščių, Panevėžio, Vilniaus, Jonavos.

Iki 14 metų amžiaus grupėje triumfavo vilniečių komanda „3K“, antrą ir trečią vietas iškovojo uteniškiai trenerio Kęstučio Čepulio auklėtiniai – „DSC I“ ir „DSC II“.

Suaugusiųjų pajėgumo grupėje stipriausi buvo uteniškiai „Honolulu“, antri liko svečiai iš Jonavos – komanda „Auskarai“, treti – uteniškiai „And One“. Geriausios turnyro komandos ir žaidėjai buvo apdovanoti asmeniniais prizais.

Naudingiausiais turnyro žaidėjais buvo pripažinti Aurimas Guiga („Honolulu“) ir Benas Riebžda („3K“).

Organizatorių inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas