LSD „Žalgiris“ štangos spaudimo varžybos

Utenoje vyko štangos spaudimo varžybos, skirtos LSD „Žalgiris” Utenos rajono tarybos taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Utenos miesto ir aplinkinių rajonų sportininkai.

Svorio kategorijoje iki 59 kg nugalėjo Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos auklėtinis Justinas Bivainis, kuris išspaudė 65 kg štangą, iki 66 kg – Ignotas Krastinas iš Jaunimo mokyklos (65 kg), iki 74 kg – Dovydas Treinys iš Adolfo Šapokos gimnazijos (95 kg), iki 83 kg svorio kategorijoje – Paulius Puidokas iš Utenos „Saulės” gimnazijos (115 kg), iki 93 kg – Tadas Maslauskas iš Adolfo Šapokos gimnazijos (95 kg) ir per 93 kg Eimantas Indrašius iš Utenos Dauniškio gimnazijos (110 kg), tarp merginų pirmą vietą iškovojo Aurelija Guigaitė, kuri išspaudė 40 kg štangą.
Komandinėje įskaitoje pirmą vietą ir LSD „Žalgiris” Utenos rajono tarybos taurę iškovojo Adolfo Šapokos gimnazijos jaunuoliai.