„Juventus“ sudarė sutartį su vienu rezultatyviausių LKL krepšininkų

Utenos „Juventus” klubas sustiprino gynėjų grandį ir sudarė dviejų metų sutartį su vienu rezultatyviausių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) krepšininkų 23 metų Ovidijumi Varanausku.

Šį sezoną gynėjas pradėjo Prienų „Prienų” klube ir buvo vienas pagrindinių šios komandos žaidėjų. LKL pirmenybėse O. Varanauskas per 33 ant parketo praleistas minutes pelnė po 14,7 (40 proc. tritaškių) taško, atkovojo po 3,5 kamuolio, atliko po 4,1 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 15,1 naudingumo balų.

Per savo karjerą Lietuvos 3×3 rinktinės narys taip pat yra vilkėjęs Vilniaus „Sakalų” bei Vilniaus „Statybos” marškinėlius, o praėjusį sezoną krimto legionieriaus duoną Lenkijoje, kur atstovavo Starogardo „Polpharma” komandai.

Atakų organizatorius Lenkijos čempionate per 32 sužaistas rungtynes vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 23,4 minutės, pelnydavo po 10,3 taško, atkovodavo po 2,3 kamuolio ir atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Gynėjų grandį „Juventus” klubas bandė sustiprinti dar prieš kelias savaites, kai į peržiūrą pasikvietė amerikietį Lee Humphrey. Vos dvejas rungtynes sužaidęs krepšininkas dėl nugaros skausmų buvo priverstas išvykti atgal į JAV.

Debiutuoti Utenos klube O. Varanauskas, kuris pasirinko 0 numeriu pažymėtus marškinėlius, galės sausio 21 dieną, kai „Juventus” žais itin svarbias Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato rungtynes namuose su Liepojos „Liepaja/Triobet” klubu.