Kūno kultūros pamoką progimnazijoje vedė krepšininkas

Šiandien Utenos Aukštakalnio progimnazijoje vyko neįprasta pamoka – kūno kultūros penktokus ir aštuntokus mokė Utenos „Juventus” krepšinio klubo prezidentas Žydrūnas Urbonas.

Utenos Aukštakalnio progimnazija jau ne pirmus metus dalyvauja respublikiniame projekte „Sveikatiada”, kurio metu mokiniai mokosi sveikos gyvensenos principų, dalyvauja kūrybinėse veiklose, gilina žinias viktorinų metu. Netradicinės kūno kultūros pamokos – viena iš projekto dalių. Kaip „Utenos dienai” pasakojo viena iš projekto koordinatorių progimnazijos pedagogė Daiva Trinkūnienė, „Sveikatiados” renginiai kasmet keičiasi, jie nebūna vienodi, todėl projektas yra labai dinamiškas ir patrauklus mokiniams. „Vaikai labai aktyviai dalyvauja projekto veiklose, matome, kad tai jiems įdomu, – džiaugėsi mokytoja. – Ypač smagu stebėti, kaip po truputį keičiasi jų mitybos įpročiai, jie tampa sveikesni, vaikai nebesėdi nuo ankstyvo ryto su didžiuliais maišais bulvių traškučių.”
Šiais mokslo metais mokyklos bendruomenė jau dalyvavo sveikos mitybos trimestre, kurio metu ir buvo akcentuojama sveikų mitybos įpročių svarba, o sausio ir vasario mėnesiais vyks „mankštiada”. Pastarojoje veikloje mielai sutiko dalyvauti žinomas krepšininkas, kadaise pats buvęs Aukštakalnio progimnazijos mokiniu. Kitose „mankštiadose” ketina dalyvauti Utenos Krašuonos progimnazijos kūno kultūros mokytojas, tradicinio karate klubo „Danas” treneris Norbertas Motiejūnas, Utenos Visuomenės sveikatos biuro darbuotojos. D. Trinkūnienė pastebėjo, kad jie iškart maloniai sutiko apsilankyti mokykloje, nei vieno jų neteko ilgai įkalbinėti. Ateityje tikimasi dar glaudesnio mokyklos bendruomenės bei visuomenės bendradarbiavimo, ir ne tik „Sveikatiados” projekto metu.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas