„Juventus“ atleido Rolandą Alijevą, bet dėl to tragedijos nekuria

Vakar krepšinio klubas Utenos „Juventus“ išplatino žinią, kad prasidėjus Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) atkrintamosioms varžyboms Utenos „Juventus“ klube įvyko sukrėtimas. Už itin grubius vidaus taisyklių pažeidimus iš komandos atleistas įžaidėjas Rolandas Alijevas.

31 metų 192 cm ūgio krepšininkas šiandien jau nežais trečiųjų LKL čempionato ketvirtfinalio serijos rungtynių su Prienų-Birštono „Vytauto” klubu.
Viešojoje erdvėje netruko pasklisti informacija, kad R. Alijevas galėjo dalyvauti lažybose, įniko į skolas, o kai ši informacija pasiekė klubo vadovus, jis pripažino dalyvavęs statymuose ir neneigė skolų. Kadangi LKL rungtynės griežtai prižiūrimos dėl lažybų, R. Alijevas galimai lažinosi dėl „Juventus” ekipos mačų baigčių FIBA Europos taurėje.

Pats krepšininkas „Utenos dienai“ telefonu neatsiliepė, tačiau socialinio tinklo „Facebook” profilyje parašė: „Pasakysiu tik tiek, jog yra padaryta klaidų. Tai – asmeninės problemos. Labai gaila, kad negalėsiu toliau klubui padėti. Prašau neskambinti ir nerašyti. Tai tikrai asmeniška.”

Utenos „Juventus” klubo prezidentas Žydrūnas Urbonas konkrečių R. Alijevo atleidimo priežasčių neįvardino, tačiau akcentavo, kad klubas vadovaujasi savo vidaus taisyklėmis, kurios, esant tam tikriems neigiamiems poelgiams, suteikia teisę atleisti žaidėją. Jis nei patvirtino, nei paneigė galimų lažybų fakto, tačiau dar kartą pabrėžė, kad taisyklės buvo grubiai pažeistos. „Aš tik noriu pasakyti, kad „Juventus” yra aukščiau visko, tai nėra mano asmeninis klubas, tai mūsų miesto komanda. Mes, vadovai, darysime viską, kad ji būtų tvarkinga ir atsakinga, mums svarbiausia – klubo reputacija, – sakė Ž. Urbonas. – Praradome žaidėją, kurį įsivaizdavome kaip vieną iš komandos vedlių. Tačiau čia tinka trenerio Antano Sireikos posakis: „Kuo sunkiau, tuo mums geriau”.
Pažeidimų, pasak „Juventus” prezidento, žaidėjai yra padarę ir anksčiau, dėl kai kurių teko atsisveikinti ne su vienu žaidėju, todėl tai ne pirmas toks atvejis klubo istorijoje. Tiesa, ar toks pažeidimas, kokį padarė R. Alijevas, yra pirmas, jis nedetalizavo. Prezidentas aiškino, kad klubo taisyklės yra griežtos ir taikomas visiems vienodai.
Pasak prezidento, įžaidėjas yra praleidęs nemažai rungtynių, o sezono metu teko verstis ir be kitų svarbių krepšininkų, todėl dėl R. Alijevo netekties tragedijos nebus. Šiandien į aikštę išbėgti galės visi komandos žaidėjai, nes traumą jau baigė gydytis Edgaras Stanionis, kuris, tikimasi, sėkmingai įsilies į žaidimą.

V. Gimžausko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas