Už motinystės nuopelnus apdovanota saldutiškietė Jadvyga Baltienė

Prezidentūroje ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota saldutiškietė daugiavaikė motina Jadvyga Baltienė, dorai išauginusi septynis vaikus. Artėjančios Motinos dienos proga praėjusią savaitę jį įteikė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Jau tradicija tapusiame renginyje valstybės apdovanojimai buvo įteikti 44 mamoms iš visos Lietuvos, išauginusioms ir gerai išauklėjusioms septynis ir daugiau vaikų.
Pasak šalies vadovės, kiekvienos motinos darbas yra pats didžiausias ir svarbiausias iš visų kitų darbų. Jis reikšmingas vaikui, šeimai bei visai valstybei ir yra vienas iš tų amžinųjų dalykų, kurie nepavaldūs laikui.
„Valstybė, dėkodama Jums už nuopelnus Lietuvai, turi dažniau susimąstyti ir pasverti, kuo privalo prisidėti, kad motiniška našta būtų lengvesnė, kad mamos jaustųsi saugios, vertinamos ir gerbiamos. Kad kuo daugiau šeimų Lietuvoje turėtų sąlygas auginti didesnį vaikų būrį“, – sakė Prezidentė.
Šalies vadovė pabrėžė, jog kartais dideliame būryje vaikų atsiranda vietos ir priglaustam vaikui, kuris tampa toks pat savas. Pasak Prezidentės, tokios istorijos yra ypatingos, nes liudija apie begalinę motinos širdį.
Prezidentė priminė kiekvienam pagalvoti apie tai, kad turime būti verti savo mamų meilės, pasiaukojimo ir gerumo, o visoms mamoms palinkėjo daug sveikatos, laimės ir vaikų dėkingumo.
Prezidentės sveikinimas neaplenkė ir mūsų krašto. Saldutiškyje gyvenanti septynis vaikus pagimdžiusi ir išauginusi Jadvyga Baltienė į Prezidentūrą atsiimti jai priklausančio apdovanojimo atskubėjo lydima anūkų Lauros ir Edgaro bei proanūkės Mingailės.
Šis pavasaris J. Baltienei – ypatingas, mat ją pasveikinusi šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė jai įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.

Daugiau apie tai skaitykite trečiadienio laikraštyje „Utenos diena“.

R. Dačkaus nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas