Ispanai sutraiškė „Juventus“

Į savo krepšį praleidę septyniolika taškų, „Juventus” krepšininkai susitikime su ispanų Tenerifės „Iberostar” ekipa kapituliavo jau trečiame kėlinyje.

Du kėlinius iki ilgosios pertraukos sužaidę apylygiai ( 28:22, 25:19), per trečią į priešininkų krepšį įmetė tik septynis taškus, varžovams iš Ispanijos leidę savo kraitį padidinti net 24-iais. Gavę pylos ne tik nuo ekipos vyriausio stratego Antano Sireikos, bet ir klubo prezidento Žydrūno Urbono, uteniškiai dar bandė šturmuoti Tenerifės „Iberostar” ekipos krepšį, tačiau tai buvo tik, kaip sakė sirgaliai, gulbės giesmė prieš mirtį. Ketvirtą kėlinį „Juventus” krepšininkai, laimėję 16:23, mačą baigė triuškinančiu 93:71 rezultatu.
Uteniškiai vėl susirgo trečio kėlinio sindromu, nes per pusšeštos kėlinio minutės buvo įmetę vos vieną tašką. Po ilgos pertraukos „Juventus” krepšininkai su komandos centro Vaido Čepukaičio dvitaškiu kiek atgaivino savo puolimą, tačiau, pasibaigus kėliniui, jau turėjo 29 taškų deficitą – 48:77.
Pagaliau prabilo „Juventus” ekipos legionieriai. 18 taškų surinko Aaronas Bestas, pataikęs dar ir keturis tritaškius iš pat tiek mestų, komandos įžaidėjas Jamaras Diggsas prisidėjo 13 taškų, 11 įmetė vienas iš ekipos centrų Vaidas Čepukaitis, kai tuo tarpu jo kolega, 2,17 m. aukštaūgis Ovidijus Galdikas, tebesiblaško aikštėje – jo rezultatas – tik trys taškai. 8 – Sunkusis krašto puolėjas Rolandas Jakštas komandos kraitį papildė 8, Valdas Vasylius – 6, Vytautas Šulskis –5. Vėl kukliai tik su keturiais taškais aikštę paliko niekaip savo žaidimo nesurandantis amerikietis Spenceris Parkeris, 3 taškus įmetė kitas įžaidėjas Dovis Bičkauskis.
Nugalėtojų gretose išsiskyrė Carlas Englishas (18 taškų), Javieras Beiranas (13 taškų), Aaronas Doornekampas (11 taškų) bei Willas Hanley (10 taškų).
Įdomu, kad Ispanijos klubas FIBA Čempionų lygoje kol kas laimi visus susitikimus ir atsidūrė jau lyderio pozicijoje, o Ispanijos aukščiausioje lygoje yra antras.
FIBA Čempionų lygoje Utenos „Juventus” kol kas su dviem pergalėm ir vienu pralaimėjimu yra trečioje vietoje tarp aštuonių D grupės komandų.

Laikraščio „Utenos diena” inf., Vytauto Gimžausko nuotr.